تعداد بازدید: ۶۹۱
کد خبر: ۸۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱ - 2020 22 October
ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان فارس محدودیت‌های کرونایی را که از ۲۳ مهرماه ۹۹ تا دوم آبان ماه ۹۹ در این استان اعمال شده بود به مدت یک هفته دیگر تمدید کرد.
ایرنا: این ستاد در اطلاعیه پنجشنبه اول آبان ۹۹ اعلام کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضمن تشکر از همراهی همه مردم عزیز و فهیم استان فارس، مقرر شد محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته دیگر در سراسر استان تمدید شود.

در این اطلاعیه آمده است: محدودیت های کرونایی از شنبه سوم آبان ماه ۹۹ تا روز جمعه ۹ آبان ماه ۹۹ تمدید خواهد شد.

براساس مصوبه ستاد استانی مدیریت کرونا با آغاز محدودیت‌های کرونایی، بازرسی و نظارت بر نحوه اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی، خدماتی، کارگاه‌های ساختمانی، طرح‌های عمرانی و اداره ها نیز تشدید خواهد شد.

مصادیق اعمال محدویت شامل مکان‌هایی از جمله دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه‌های علمیه، مدارس شبانه روزی، زبان سراها و کتابخانه‌هاست که این مراکز باید آموزش‌های خود را به شکل مجازی انجام دهند.

تا ۹ آبان ماه ۹۹، دانشگاه‌ها، مدارس، استخرهای سرپوشیده، سالن‌های سینماها و تئاتر، موزه‌ها و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی و باشگاه‌های بدنسازی و برخی رشته‌های ورزشی مانند کشتی و کاراته و جودو و بازی‌های پربرخورد تعطیل هستند.

بر اساس مجوز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و دستور استاندار فارس، در سراسر استان استفاده از ماسک در اداره‌ها برای کارکنان و مراجعان الزامی است.

همچنین برگزاری هرگونه مراسم مذهبی، همایش، ختم، برنامه اجتماعی و فرهنگی نیز ممنوع است.

افزون بر این، بر اساس مصوب ستاد یاد شده، تالارهای پذیرایی، کافی شاپ‌ها و قهوه خانه‌ها تا ۹ آبان ماه ۹۹ تعطیل شده‌اند و رستوران‌ها، فست فودها و آب میوه و بستنی فروشی‌ها فقط به شکل بیرون بر خدمات خود را ارائه می‌دهند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها