تعداد بازدید: ۱۴۸
کد خبر: ۱۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵ - 2024 06 January
امام جمعه نی‌ریز با اشاره به حادثه تروریستی کرمان گفت: «دشمنان می‌خواهند امنیت ما را زیر سؤال ببرند و مردم را بدبین کنند.»
خبرنگار: مهدی منفرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز‌جمعه ۱۵ دی‌ماه، حادثه تروریستی کرمان را تسلیت گفت و اظهار داشت: «دشمنان اسلام، قرآن و انقلاب، از آغاز راه جمهوری اسلامی مبارزه را با روش‌های مختلف شروع کردند؛ ازکودتا و تجزیه و ترور گرفته تا ۸ سال جنگ تحمیلی و افزایش تحریمها. اما در همه گزینه‌ها شکست خوردند.  آن‌ها می‌خواهند امنیت و نیرو‌های ما را زیر سؤال ببرند و مردم را بدبین کنند. همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند و مردم می‌خواهند، انتقام سخت در راه است و دشمنان باید منتظر باشند.»

ایشان با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: «حق مظلوم است که انتقام بگیرد و مظلوم حق دارد از دیگران کمک بگیرد. وقتی مظلومی کمک بخواهد، باید به او کمک کرد و وظیفه مسلمان مبارزه با ظلم است. ما باید به هر شکل ممکن به مردم مظلوم فلسطین، لبنان و یمن کمک کنیم.» 

خطیب جمعه نی‌ریز بر حضور حداکثری در انتخابات تأکید کرد و عنوان داشت: «همان طور که رئیس جمهور اعلام کرد، رشد اقتصادی ۵ درصد است که قبلاً صفر بود. تورم ۵۵ درصدی به ۳۹ درصد رسیده و حجم زیادی از بدهی‌های دولت بدون استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول پرداخت شده است. همه این‌ها با مدیریت خوب این دولت انجام شده است.»

نوشتنی است بعد از اقامه نماز جمعه، نمازگزاران با شرکت در راهپیمایی، حملات تروریستی کرمان را محکوم کردند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها