تعداد بازدید: ۵۳۸
کد خبر: ۱۰۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲ - 2021 19 June
در خطبه‌های نماز جمعه مطرح شد:
خطیب جمعه نی‌ریز از مردم، کاندیداها و طرفداران آنها خواست تا شنبه را شنبه مهربانی بدانند و اجازه ندهند دشمنان، شیرینی انتخابات را بر آنها تلخ کنند.
حجت‌الاسلام سیدرضا رحمانی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه 28 خرداد عنوان داشت: «مردم با هوشیاری خود نخواهند گذاشت دشمنان، شیرینی انتخابات را بر آنها تلخ کنند.»

وی گفت: «امروز، روز ملت ایران است. مردم میدان‌دار اصلی و تصمیم‌گیر و تصمیم‌سازند. امروز، روز شرافت ملت ایران است. دشمن می‌خواهد با زیر سؤال بردن انتخابات، شرافت ما را بگیرد. مردم را دلسرد و حضورشان را کمرنگ کند تا این نظام را که برخواسته از اسلام است، تضعیف نماید. دشمن می‌خواهد جمهوریت و مردم‌سالاری ما را هم بگیرد؛ اما مردم نقشه‌های شوم آنها را نقش بر آب خواهند کرد.»

رحمانی‌زاده به نوع تبلیغات کاندیداهای شورای شهر انتقاد کرد و گفت: «درست است که یکی از مؤلفه‌های انتخابات، تبلیغات کاندیداها است؛ اما یکی از مسائل مهم، حفظ اموال عمومی است که باید به آن توجه کرد. شهرداری هزینه‌های زیادی برای زیبایی شهر متحمل می‌شود. اما ما دیدیم کسانی که می‌خواهند این سکان را به دست بگیرند، زیبایی شهر را خدشه‌دار کرده‌اند، خسارت زده‌اند و به جاهایی که شهرداری برای تبلیغات مشخص کرده، توجه نداشته‌اند. جای تأسف دارد که در تبلیغات شهری، این مسائل رعایت نمی‌شود.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها