تعداد بازدید: ۴۸۵
کد خبر: ۱۰۸۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۲ - 2021 09 October
امام جمعه موقت نی‌ریز:
امام جمعه موقت نی‌ریز با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی گفت: « دو رکن مهم نیروی‌انتظامی، اقتدار و مدارا است.»
امید شهدان، نی‌ریزان فارس: 
حجت‌الاسلام سیدجواد فقیه در خطبه‌های نمازجمعه 16 مهر خاطر‌نشان کرد: «در کنار اِعمال قانون، باید با مردم  باعطوفت رفتار کنید. از نیروی‌انتظامی می‌خواهیم به مسئله قاچاق، خرید و فروش اسلحه و برقراری امنیت در فضای‌ مجازی که دغدغه مقام معظم رهبری هم می‌باشد، توجه داشته باشد.»

وی تصریح کرد: «این دلاورمردان عزیز نه خواب دارند و نه آسایش. در تعطیلات نوروز استراحت ندارند. ما به به مجموعه نیروی انتظامی نی‌ریز و فرمانده مقتدرشان خسته نباشید و خداقوت می‌گوییم. ایشان با مهربانی، ملایمت و حوصله، تعامل خوبی با آیت‌ا... فقیه و دفتر امام جمعه دارند و همیشه به مردم می‌گویند هرگونه انتقاد یا پیشنهاد دارید اعلام کنید.»

خطیب جمعه نی‌ریز با اشاره به دیدار دانشجویان دانشگاه‌های افسری با رهبر معظم انقلاب، گفت: «رهبر انقلاب فرمودند امنیت ما عاریه‌ای نیست. امنیت ما متکی به توان داخلی است؛ بنابراین زحمتهای بسیار کشیده شده و این امنیت باید پابرجا بماند. باید تمام قوا همدل و متحد باشند تا این کشور از مشکلات نجات یابد.»

وی به سفر آتی رئیس‌جمهور به استان فارس اشاره کرد و عنوان داشت: «نامه‌هایی از سوی امام جمعه، نماینده‌مجلس و فرماندار شهرستان مکاتبه شده و مشکلاتی که در شهرستان وجود دارد، از خشکی دریاچه بختگان و مشکلات جاده گرفته تا مشکلات بخش صنعت ذکر شده است. امیدواریم این سفر، نتیجه خوبی به ثمر بنشاند؛ آن هم در نی‌ریزی که هر قسمت‌از خاکش را برمی‌داریم معدن است و خاکش طلا و کمتر شهری در ایران این گونه است. اگر نی‌ریز در تولید انار، پسته، انجیر، بادام، گردو، صنایع دستی و جذب توریست حمایت شود، شکوفا خواهد شد. ان‌شاءا... کارگروهی برای دریاچه بختگان تشکیل شود تا از بی‌بختی نجات یابد.»

حجت‌الاسلام فقیه به روز جهانی کودک نیز اشاره کرد و گفت:«آنها باید یاد بگیرند یار محیط‌زیست باشند. والدین کودکان را محترم بشمارند.
 در خردسالی با فرزندان به نیکی رفتار کنید تا در خود عُقده کم‌بینی نداشته باشند و فردا منجر به خودکشی، اختلاس  و کارهای ناروای دیگر نشود. پرونده‌های دادگستری را که می‌بینیم، بیشتر آن به خاطر مسائل خانوادگی است؛ همه هم بر سر دعواهای بی‌مورد.  زن و شوهر دعوا می‌کنند و روی روحیه فرزند تأثیر می‌گذارند.»
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها