تعداد بازدید: ۹۶
کد خبر: ۲۰۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۶ - 2024 28 June
مشارکت حداکثری در این انتخابات پر شور و شعور، نوید یک سرافرازی تازه برای ملتی کهن، پرافتخار و شهید پرور است.

دکتر محسن مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیامی بر مشارکت حداکثری در این انتخابات تأکید کرد.

🔸به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

🔹هرکسی که علاقه‌مند به ایران قوی است، در این انتخابات بایستی شرکت کند و هرکسی معتقد به لزوم حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، بایستی به صورت مضاعف اهتمام داشته باشد. «مقام معظم رهبری»

🔸چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جلوه شکوهمند از رفتار مردم‌سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است که در سپهر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بر نگین آرمان‌های ملت شریف ایران در قله‌های اهداف والای انقلاب اسلامی می‌درخشد.

🔹مشارکت حداکثری در این انتخابات پر شور و شعور، نوید یک سرافرازی تازه برای ملتی کهن، پرافتخار و شهیدپرور است که به اراده برآمده از قلب و روح میلیون‌ها ایرانیِ عاشق وطن، اعتباری تحسین‌برانگیز خواهد بخشید و بار تعهد و کار را بر دوش مسئولان سنگین‌تر خواهد کرد.

🔸عبور سخت، اما موفق از پیچ و خم تحریم‌ها و دشمنی‌ها به پشتوانه مشارکت معنادار و حضور همیشه ملت سرافراز بوده است و اکنون که زمان خلق حماسه‌ای دیگر برای بالندگی و تعالی تازه است، باید قدر فرصت را دانست و با تاسی از رهنمود‌های خردمندانه مقام معظم رهبری در این عرصه حضور یافت.

🔹به نمایندگی از خانواده بزرگ فولاد غدیر نی ریز به روح بلند رییس جمهور شهیدمان و شهدای خدمت پرواز اردیبهشت درود می‌فرستم و بدین وسیله از همه هموطنان گرامی خصوصاً همکاران خوبم و خانواده‌های محترمشان برای حضور در پای صندوق‌های رأی در روز هشتم تیر ماه دعوت می‌کنم و یقین دارم که مشارکت معنادار و آرای شما عزیزان در شعبه‌های اخذ رأی ضمن رونق دادن به این امر و تکلیف ملی، علاوه بر سرافرازی کشورمان در عرصه‌های دیپلماسی و جهانی، بر انتخاب اصلح منجر خواهد شد و فصلی پربار از شکوفایی و پیشرفت این مرز پر گهر را به ارمغان خواهد آورد.

محسن مصطفی‌پور

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز 

پیام مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در آستانه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها