تعداد بازدید: ۲۹۵
کد خبر: ۲۰۴۶۴
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۸ - 2024 23 June

⭕ من تا الان نه سهمی گرفته‌ام، نه مجوز بیمارستان گرفته‌ام و نه مجوز مطب دارم و در زندگیم تا به الان یک ریال از بیمار پول نگرفتم و با حقوق دولت زندگی می‌کنم

⭕ زندگی من مبتنی بر صداقت است و آن را تغییر نخواهم داد. قرار نیست کشور را با دعوا و درگیری اداره کنم

⭕ الان مردم نان شب ندارند بخورند. خیلی از مردم زندگی روزمره ندارند. می‌خواهید بگویید تا آخر در تحریم می‌مانیم چون آمریکا فلان می‌کند؟

⭕ نباید یک تولیدکننده بدنش بلرزد از این که فردا چه بلایی می‌خواهد سرش بیاید و چه مشکلاتی پیش پایش می‌افتد.

⭕ امروز عراقی که آنها را از دست داعشی‌ها نجات دادیم پول ما را بازنمی‌گرداند و چین نیز الان از ما نفت به قیمت ارزان می‌خرد و پول آن را نمی‌دهد و جنس‌های خودش را می فرستد و در این وسط دلال‌ها دلار می‌خورند.

⭕ ما بدون سرمایه‌گذاری خارجی نمی‌توانیم رشد داشته باشیم

⭕ تحریم‌ها را دور می‌زنیم ولی در کنار آن بخور بخور پیدا می‌شود

⭕ حقوق باید متناسب با تورم رشد کند. نمی‌شود تورم ۵۰ درصد باشد اما حقوق ۲۰ درصد اضافه شود. امروز خط فقر زیر ۱۸ میلیون و ۲۰ میلیون است. با حقوقی که کارمندان و کارگران می‌گیرند، نمی‌شود خانه اجاره کرد. کسانی که از مالیات فرار می‌کنند کارمندان و کارگران نیستند

⭕ بیش از ۴۰ سال است که درباره حجاب راهی را می‌رویم که اگر بنا باشد به همین شکل به این راه ادامه دهیم، نتیجه‌اش می‌شود چیزی که داریم می‌بینیم و حتی خروجی کار در آینده بدتر هم خواهد شد. هیچ‌کس نمی‌تواند با قانون به کسی بگوید تو نماز بخوان یا روزه بگیر چون این موضوعات باور درونی است. حجاب هم یک باور و اعتقاد است. اگر ما بخواهیم به «زور» حجاب را در کشور به وجود بیاوریم، به نظر من به جایی نخواهیم رسید

⭕ نمی‌خواهم در دنیا منزوی باشیم که جوانان ما حسرت زندگی دیگران را بخورند، در فکر مهاجرت باشند و پدر و مادرشان باقی عمر را در دلتنگی و حسرت دیدار فرزندان و نوه هایشان سپری کنند.

⭕ بارها گفته‌ام که اگر این آقایان بروند و کل زندگی خودم، خانواده‌ام، قوم و خویش و اطرافیانم را بگردند، اگر یک رانت در بین آنها پیدا کردند، نزد مردم هر بلایی که دل‌شان خواست سر من بیاورند.
اگر می‌توانستند برای من پرونده درست کنند، تا الان این کار را انجام داده بودند.

⭕ این ظلم است که خودی را استخدام می‌کنیم و پست و مقام را به آدم‌های خودمان می‌دهیم. چرا در این جامعه فقط یک گروه خاصی باید در قدرت باشند؟ یعنی اینها داناتر هستند؟ آنچه ما را از جامعه جدا می‌کند رفتار ما است.

⭕ اگر نتوانیم تحریم را حل کنیم کاسبان تحریم تا دلتان بخواهد می‌خورند و پول‌هایی را گم و گور می‌کنند که هیچ کسی نمی‌فهمد کجاست.

⭕ مقصر اتفاقات جامعه ما هستیم؛ تقصیر را گردن آمریکا نیندازید.

⭕ ۴۰ سال است که در مملکت شعار می‌دهیم ولی کاری نکرده‌ایم؛ بر همین اساس من نمی‌خواهم شعار دهم بلکه می‌خواهم قول دهم که هر مقدار که در توان من باشد باید به دنبال حل مشکلات و گرفتاری‌های مردم باشم.

⭕ روح‌الله کمیجانی دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی: بیش از ۸۰ درصد ستادهای آقای پزشکیان در کشور در دست فرهنگیان است دلیلش نیز این است که هر موقع با جمع معلمان مطالبه‌گر به مجلس مراجعه کردیم، همیشه با نگاه عدالت طلبانه‌ای که داشتند، پشتیبان معلمان و طبقات ضعیف جامعه بوده‌اند و ما بر همین اساس از او حمایت می‌کنیم.

⭕ باید بپذیریم که قرار است از دعوا و اختلافات دست برداریم و طبق فرمایش رهبری باید با دنیا بر پایه عزت، حکمت و مصلحت ارتباط داشته باشیم.

⭕ نه قدرتهای شرق باید تصور کنند تنها گزینه ما هستند و نه قدرتهای غربی باید تصور کنند که جز تمکین به زیاده خواهی‌های آن‌ها راهی برای ما نمانده است.

⭕ همانطور که حضرت علی(ع) در نامه به مالک اشتر فرمودند، سعی دارم از کارشناسان باتجربه استفاده کنم نه اینکه آدم صفر کیلومتر را بر سر کار بیاورم و بخواهم که مشکل را حل کند.

⭕ ما اگر نتوانیم زندگی مردم را آماده کنیم، همه مشکلات روز به روز بیشتر خواهد شد و با گرفتن و زدن و زندان کردن مشکل حل نخواهد شد.

⭕ وقتی یک انسان توانست دنبال دنیا نرود جسارت این را دارد که قاطعانه حرفش را بزند و یار و یاور مظلوم باشد و در مقابل ظالم و ستمکار بایستد.

با یاری خداوند سبحان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران شرکت کرده و به جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رأی خواهیم داد.

علی‌اکبر همتایی رئیس هیئت مدیره مجتمع فرهنگی هنری  کوثر نور نی‌ریز

ویژه نامه تبلیغاتی دکتر پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

ویژه نامه تبلیغاتی دکتر پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها