تعداد بازدید: ۳۲۶
کد خبر: ۱۹۹۰۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۵ - 2024 19 April
جانشین فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری دختر و مادری خبر داد که با چاقو خانمی را به قتل رسانده و دختر جوانش را نیز مجروح کرده بودند.

سرهنگ عبدالرضا ضربت به خبرگزاری پلیس گفت: ساعت ۱۱ شب ۲۹ فرودین، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شیراز اعلام شد و بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی پاسگاه کفترک در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد دختر ۱۱ ساله به همراه مادر ۴۰ ساله‌اش جهت خرید لباس به یک منزل (مزون خانگی) می‌روند و پس از پرو کردن لباس، از سوی فروشندگان (زن ۲۶ ساله به همراه مادر ۵۰ ساله‌اش) مورد تمسخر قرار می‌گیرند که پس از مشاجره، با آن‌ها درگیر می‌شوند.

جانشین فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که دختر ۱۱ ساله پس از برداشتن سلاح سرد از آشپزخانه، فروشنده ۵۰ ساله را به قتل می‌رساند.

سرهنگ ضربت با بیان این که در ادامه درگیری، خانم مشتری ۴۰ ساله (مادر قاتل) با سلاح سرد دختر مقتول را نیز مجروح می‌کند، گفت: مأموران انتظامی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند.

این مقام انتظامی خاطر‌نشان کرد: مأموران پلیس با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل و مادرش را شناسایی و آن‌ها را در کمتر از ۶ ساعت در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

وی با بیان این که مجروح به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر وضعیت جسمانی وی رضایتبخش است، عنوان داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

سرهنگ ضربت عنوان داشت: عاقبت‌اندیشی در امور، بالا بردن آستانه تحمل، داشتن مهارت حل مسئله و احترام به قانون، می‌تواند از وقوع جرائم این چنینی جلوگیری کند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها