تعداد بازدید: ۱۱۸
کد خبر: ۱۹۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲ - 2024 31 March
دوازدهم فروردین ماه، تبلور تمام و کمال مردم سالاری دینی و بصیرت دلیرمردان و شیر زنانی بود که با انتخاب نظام جمهوری اسلامی، مسیر را برای استقلال، رشد و تعالی سرزمینی که همواره مورد طمع استکبار و استعمار بوده، فراهم ساخته و امید را در دل مستضعفان جهان و ترس را در قلوب مستکبران دنیا برافروخت.

🟩 دکتر مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در پیامی فرارسیدن ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

🔰 به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی ریز در این پیام آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم

🔹جمهوری اسلامی متکی به یک ملت مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است و روز جمهوری اسلامی جزء مهم‌ترین و پر برکت‌ترین روز‌های تاریخ ماست. 
 مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

🔸 ۱۲ فروردین ماه یادآور خلق دومین حماسه ماندگار ملت مسلمان و انقلابی ایران پس از ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ است؛ روز باشکوهی که برای نخستین بار با مشارکت حداکثری ایرانیان نوع حکومت کشور توسط آحاد مردم انتخاب و مهر "آری" بر نظام مقدس جمهوری اسلامی زده شد و اولین میوه درخت انقلاب به بار نشست.

🔹دوازدهم فروردین ماه، سالروز تاریخی استقرار نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ایران، تبلور تمام و کمال مردم سالاری دینی و بصیرت دلیرمردان و شیر زنانی بود که با حضور در پای صندوق‌های رأی با انتخاب نظام جمهوری اسلامی، مسیر را برای استقلال، رشد و تعالی سرزمینی که همواره مورد طمع استکبار و استعمار بوده، فراهم ساخته و امید را در دل مستضعفان جهان و ترس را در قلوب مستکبران دنیا برافروخت.

🔸این روز جلوه‌ای از وعده حق خداوند سبحان و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فرهیخته، فهیم و بصیر ایران به برپایی جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت و مصداق بارز آن سخن امام خمینی (ره) می‌باشد که فرموده اند: "صبحگاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است، از بزرگ‌ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند. "

برهمین اساس یوم الله ۱۲فروردین ماه تجلی ماندگارترین صفحات زرین تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی است.


🔹حاصل این انتخاب امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی است که با عزمی راسخ تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب به سمت آینده‌ای روشن گام بر می‌دارد. 

🔸روشنی فردا‌های ایران بزرگ نیز از پرتو‌های خورشید آن دوازدهم فروردین تاریخی طلوع خواهد کرد تا اعتبار و عظمت جمهوری اسلامی بیش از پیش بر پهنه عالم گسترده شود.


🔹فرا رسیدن این روز بزرگ و فراموش نشدنی و این فراز درخشان در تاریخ کشور عزیزمان، «روز جمهوری اسلامی» و عید بزرگ و غرور آفرین ملت سرافراز ایران را تبریک عرض نموده و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ارج نهادن به رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای والامقام، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های معظم ایشان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پرخیر و برکت رمضان، امید دارم تا انقلاب اسلامی به گونه‌ای پویا در گام دوم خود و در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب، به سال «جهش تولید با مشارکت مردم» مزین گردیده است، بتواند پوینده و منسجم‌تر و بالنده و شتابان‌تر در مسیر تعالی و پیشرفت روزافزون گام بردارد و به مدد الهی و به پشتوانه همراهی و همگرایی مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه خانواده بزرگ صنعت فولاد کشور علی الخصوص خانواده بزرگ، خدوم، متدین و انقلابی فولاد غدیر نی ریز شاهد تحقق بیش از پیش اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و فتح قله‌های رفیع عزت، اقتدار، اعتلا و سرافرازی در حوزه‌های مختلف به ویژه در عرصه‌های صنعت و اقتصاد باشیم.

پیام دکتر مصطفی پور مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز به مناسبت فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها