تعداد بازدید: ۳۷۵
کد خبر: ۱۹۷۱۶
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۹ - 2024 26 March
بر اثر تصادف دو خودرو پژو ۴۰۵ و تیبا در جاده نی‌ریز - بختگان، یک زن جوان جان باخت و چهار نفر دیگر به شدت مصدوم شدند.

به گفته مسئول اورژانس ۱۱۵ نی‌ریز، این حادثه ساعت ۱۲:۳۰ دوشنبه ۶ فروردین در سه‌راهی چاه‌مهکی رخ داد و یک خانم ۲۷ ساله در دم جان سپرد.

محمدحسین کچویی گفت: «شوهر ۳۰ ساله و نوزاد شش ماهه وی نیز که دچار خونریزی داخلی شده بودند، با حال وخیم به بخش آی‌سی‌یو بیمارستان شهدای سلامت نی‌ریز منتقل شدند. البته قبل از انتقال مصدومان، این مرد ۳۰ ساله با عملیات ویژه احیاء تکنسین‌های اورژانس که شامل تخلیه هوا و خون از قفسه سینه وی بود، از مرگ حتمی نجات داده شد.»

بر پایه اطلاعات ما از منابع بیمارستانی، نوزاد شش ماهه آن‌ها به دلیل در اختیار نداشتن متخصص جراحی مغز و اعصاب کودکان و همچنین جراح کودکان، قرار است به مراکز درمانی استان اعزام شود.

مسئول اورژانس ۱۱۵ با بیان این که برای این حادثه سه آمبولانس پایگاه‌های چاه‌مهکی، دهمورد و کمربندی نی‌ریز اعزام شدند، افزود: «یکی از سرنشینان ۳۰ ساله خودرو دیگر با هوشیاری پایین به بیمارستان منتقل شد و هم‌اکنون در حالت کما در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برد. دیگر سرنشین ۲۲ ساله خودرو نیز که دچار آسیب به بازو و ران پا شده بود، به بیمارستان اعزام شد.»

کچویی گفت: «همچنین در حادثه دیگری در روز بارانی نی‌ریز، یک خودرو سمند در ساعت ۱۶:۳۰ واژگون شد و چهار سرنشین آن مصدوم شدند. یکی از مصدومان آسیب زیادی ندیده بود؛ اما سه نفر دیگر پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان منتقل شدند.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها