تعداد بازدید: ۱۵۳
کد خبر: ۱۹۷۱۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰ - 2024 25 March
فرماندار در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نی‌ریز، از مسئولان خواست تا مطالبات مردم در فضای مجازی را پیگیری کنند.

در این جلسه، فرماندار نی‌ریز به عنوان رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر، عملکرد کمیته‌ها را مثبت اعلام کرد و خواستار فعالیت و تلاش بیشتر آن‌ها در جهت ایجاد شور و نشاط در مردم و همچنین فضاسازی شهر به مناسبت عید نوروز شد.

یعقوب خسروانی ضمن اشاره به مطالبات مردم در فضای مجازی، وظیفه مسئولان را رصد مطالبات مردم در فضای مجازی و حقیقی عنوان کرد.  

وی خواستار حل مشکلات موجود در بیمارستان به عنوان درخواست تعداد زیادی از همشهریان شد.

فرماندار نی‌ریز همچنین به جهت رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی، خواستار پیگیری وضعیت جایگاه‌های سوخت و نظارت ویژه بر روی آن‌ها و فعالیت جایگاه‌های CNG در ساعات پایانی شب شد.

در ادامه جلسه و پس از گزارش حمیدرضا هادی دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر، رسول حقیری رئیس کمیته ارزیابی عملکرد، به ذکر مصوباتی پرداخت که نیاز به پیگیری بیشتر و اجرا دارد.

ریاست ستاد اجرایی خدمات سفر، ضمن تشکر از رؤسای کمیته‌ها بابت اقدامات پیشگیرانه در جهت کاهش تصادفات نسبت به سال گذشته، باتوجه به لغزندگی جاده‌ها از رانندگان خواست تا با حوصله و سرعت مطمئن رانندگی کنند.  

وی همچنین از مسافرانی که از استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان وارد حوزه نی‌ریز می‌شوند خواست تا با توجه به دو طرفه بودن جاده و یکنواختی مسیر، از سبقت غیر مجاز بپرهیزند و در صورت خستگی و خواب‌آلودگی از رانندگی خودداری کنند.

روابط عمومی فرمانداری نی‌ریز

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها