تعداد بازدید: ۲۳۹
کد خبر: ۱۹۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸ - 2024 13 February
جمعی از دانش‌آموزان نخبه نی‌ریزی از مجتمع فولاد غدیر نی ریز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فولاد،  همزمان با دهه فجر، جمعی از دانش‌آموزان نخبه از نی‌ریز، قطرویه و مشکان، از بخشهای مختلف کارخانه بازدید کردند.

در این بازدید، مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز اظهار داشت: آن چه در این بازدید مشاهده کردید، نتیجه تلاش، کوشش و زحمات کسانی است که یا بومی همین منطقه هستند و یا در عملکرد نی‌ریزی هستند.

مصطفی‌پور افزود: در مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز  همه در کنار هم با همدلی به دنبال تعالی و منزلت شهرستان هستیم تا آنچنان که برازنده نی‌ریز است، نام این شهرستان در جای جای کشور برافراشته شود.

وی با اشاره به اهمیت بالای بازدیدهای دانش‌آموزی برای مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز ادامه داد: حضور دانش‌آموزان نخبه و بازدید از بخشهای مختلف کارخانه، فرصت مناسبی است تا کسانی که علاقه‌مند به سرافرازی نی‌ریز هستند، از نزدیک با فضای کار در یک مجتمع بزرگ صنعتی آشنا شوند و با ایجاد انگیزه، در آینده نقشی اثرگذار در صنعت کشور داشته باشند.

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز از حمایت این مجتمع از دانش‌آموزان نخبه شهرستان خبر داد و افزود: ما در مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز پذیرای دانش‌آموزان مستعد و با انگیزه در مقاطع مختلف تحصیلی هستیم تا با برنامه‌ریزی بازدیدهای تخصصی، فرصتی برای پیشرفت و موفقیت این عزیزان فراهم شود.

نخبگان نی‌ریزی از همین الان خیالشان بابت تحصیل و اشتغال راحت باشد و در مسیر نخبگی قدم بردارند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها