تعداد بازدید: ۲۵۷
کد خبر: ۱۹۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲ - 2024 29 January
شنبه ۷ بهمن، مترو شیراز دقایقی تعطیل شد که دلیل آن سقوط فردی در یکی از ایستگاه‌های آن بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، بعداز ظهر روز شنبه هفتم بهمن‌ماه، خبر سقوط فردی در حریم ریلی ایستگاه مترو شریعتی شیراز به اورژانس فارس اطلاع داده شد.

مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس فارس درباره جزئیات این حادثه گفت: خبر سقوط فردی در حریم ریلی ایستگاه متروی شریعتی شیراز و برخورد با قطار به اورژانس ۱۱۵ فارس مخابره شد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

محمد وکیل‌زاده افزود: اقدامات درمانی مورد نیاز توسط تکنسین‌های اورژانس در محل حادثه به مصدوم که مردی ۴۱ ساله بود ارائه شد و با توجه به شدت آسیب و احتمال قطع شدن یکی از اندام‌ها، مصدوم جهت دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شد.

سخنگوی شهرداری شیراز نیز در خصوص اختلال چند دقیقه ای در حرکت قطارهای خط یک مترو گفت: مرد ۴۱ ساله‌ای در ایستگاه متروی شریعتی اقدام به پریدن جلوی قطار کرد و با وجود این که راهبر قطار به سرعت اقدام به ترمز اضطراری کرد، اما فرد دچار حادثه شد و بر اثر این حادثه، اختلال چند دقیقه ای در حرکت قطار های خط یک ایجاد شد.

رضا جاویدی با اشاره به این حادثه گفت: پس از این حادثه، کارکنان مترو به سرعت ضمن انجام اقدامات ایمنی لازم، با مرکز اورژانس تماس گرفتند و فرد سانحه دیده تحویل عوامل اورژانس شد.

سخنگوی شهرداری شیراز اضافه کرد: بر اثر این حادثه اختلال چند دقیقه ای در حرکت قطار های خط یک ایجاد شد که بلافاصله حرکت قطار‌ها به صورت روان و عادی از سر گرفته شد و هم اکنون نیز خدمات مترو به شهروندان در حال ارائه است.

آخرین وضعیت فرد حادثه‌دیده را از رئیس اورژانس فارس پیگیری کردیم.

محمدجواد مرادیان به خبرگزاری فارس گفت: این فرد اکنون شرایط خوبی ندارد و در بخش مراقبتهای ویژه بستری است.

وی با اشاره به این که احتمالاً یکی از پاهای مصدوم قطع خواهد شد، گفت: باید منتظر ماند تا ببینیم شرایط او چه می‌شود.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها