تعداد بازدید: ۱۴۶
کد خبر: ۱۹۱۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۱ - 2024 19 January
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری:
نتایج مشمولان دریافت این وام در نوبت های ۵، ۶ و ۷ در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگان کشوری به نشانی https://eservices.cspf.ir/govsso/sb-urgent-loan قابل مشاهده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت ششم وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی برای ۳۲ هزار نفر از بازنشستگان کشوری واجد شرایط خبر داد.
 
به گزارش ایسنا جعفر امیرآبادی زاده با بیان اینکه این تسهیلات به مبلغ ۳۰ میلیون تومان با اقساط ۳۶ماهه است، گفت: این تسهیلات به صورت ماهانه برای بازنشستگان واجد شرایط در قالب نوبت بندی واریز می‌شود.
 
به گفته امیرآبادی زاده، نتایج مشمولان دریافت این تسهیلات در نوبت های ۵، ۶ و ۷ در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی https://eservices.cspf.ir/govsso/sb-urgent-loan قابل مشاهده است.
 
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری،  وام ضروری بازنشستگان کشوری یکی از خدمات رفاهی و تسهیلات مالی صندوق بازنشستگی کشوری است که در جهت بهبود معیشت بازنشستگان، به مبلغ ۳۰ میلیون تومان و با اقساط ۳۶ ماهه، با کارمز ۴درصد به صورت اولویت بندی به حساب واجدان شرایط واریز می شود.
 
 
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها