تعداد بازدید: ۲۷۷
کد خبر: ۱۸۶۴۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱ - 2023 25 November
رقابت‌های ورزشی دانش‌آموزان نی‌ریز با برگزاری مسابقات  بدمینتون متوسطه دوم و طناب‌زنی دختران کار خود را آغاز کرد.

بدمینتون:

این رقابت‌ها شنبه ۲۷ آبان با حضور ۱۵دانش‌آموز دختر از مدارس شهدای والفجر۸، فاطمیه، فرزانگان و زینبیه به صورت انفرادی در سالن ورزشی سادات برگزار شد.

این مسابقات با همکاری هادی دهقان کارشناس تربیت‌بدنی آموزشگاه‌ها و زیر نظر لیلا نقیبی مسئول انجمن بدمینتون انجام شد که سعیده سادات معصومی، طیبه پورزین‌العابدین، سارا بناهی  و لیلا نقیبی داوری آن را بر عهده داشتند.

مقام آوران:

اول: سمیرا صنعتی از زینبیه به مربیگری فرحناز حق‌پناه و سرپرستی آمنه تقی‌زاده

دوم: ریحانه علی‌دوست از شهدای والفجر۸ به مربیگری طاهره یزدی نژاد

سوم مشترک: نازنین‌زهرا احمدی از فاطمیه به مربیگری نرجس نصرت‌آبادی و سرپرستی سمیه فرجار و ریحانه موسوی‌پور از شهدای والفجر۸ به مربیگری طاهره یزدی نژاد

طناب‌زنی:

مسابقات طناب‌زنی پنج‌شنبه ۲۵ آبان با حضور ۱۴ تیم از شهر و یک تیم از روستای سبز‌آباد در سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در سالن سادات برگزار شد.

در این رقابت‌ها شش مدرسه ابتدایی پروین اعتصامی، حضرت رقیه، ۱۵ خرداد، آیت‌ا... غفاری، اتحاد، گل‌های بهشت به صورت جشنواره‌ای با هم مسابقه دادند که در پایان از همه دانش‌آموزان تجلیل شد.

اما در متوسطه دوم مدرسه‌های والفجر ۸، زینبیه، فاطمیه و عصمتیه به ترتیب عناوین برتر را از آن خود کردند و در متوسطه اول مدارس حضرت مریم، حضرت معصومه و فاطمه آزاد اول تا سوم شدند.

این مسابقات به سرپرستی سعیده‌سادات معصومی و داوری فاطمه کسرایی، نرجس نصرت‌آبادی، فرحناز حق‌پناه، طاهره یزدی‌نژاد، اعظم امینی، سمیه پرنیان، ره‌فرسا، و طیبه پورزین العابدین انجام شد.

مقام آوران متوسطه دوم:

اول: مدرسه والفجر با تیم ریحانه آذر‌داد، فاطمه جنگجو، نگار پراش، زهرا راهب

دوم: مدرسه زینبیه با تیم سحر قره‌چاهی، آیلین هاشمی، زهرا احسنی، زینب زردشت، هانیه شیروانی

سوم مشترک

فاطمیه با تیم فاطمه شمسی، صوفیا صفی، مبینا شاهسونی، رقیه بهبودی، نگین شاهسونی

عصمتیه با تیم مریم سجاد‌پور، زینب دعاگو، سکینه شاهمرادی، زینب علیخانی، فاطمه پاک‌نژاد 

متوسطه اول:

اول: مدرسه حضرت مریم با تیم ملیکا موسوی‌زاده، شقایق کاظمی، مریم بیگی، الناز جلالی، ملیکا مرادی

دوم: مدرسه حضرت معصومه با تیم رؤیا کرمی‌زاده، مائده امیری، فاطمه بشکار، ستایش صفاری، ستایش علیخانی

سوم: مدرسه فاطمه آزاد با تیم زهرا حیدری، مبینا شریعت، زهرا گیتی‌ستان، نیایش عباسی، ستایش فخاری

بدمینتون
بدمینتون
طناب‌زنی متوسطه دوم
طناب‌زنی متوسطه دوم
طناب‌زنی متوسطه اول
طناب‌زنی متوسطه اول
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها