تعداد بازدید: ۱۰۹
کد خبر: ۱۸۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸ - 2023 18 November
برگ زرین دیگر
در آئینی که از سوی اداره کل صمت استان فارس برگزار گردید، سیمان سفید نی‌ریز واحد ممتاز صنعت و معدن فارس انتخاب شد.

روابط عمومی شرکت سیمان سفید نی‌ریز:

در این آئین  استاندار فارس، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه صنعت و معدن، معاونین رئیس کل دادگستری استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و مدیران شرکت‌های تولیدی و صنعتی حضور داشتند.

در این آئین استانی ضمن تقدیر از عملکرد مثبت شرکت‌ها، از برگزیدگان در این حوزه تقدیر به عمل آمد و بار دیگر شرکت سیمان سفید نی‌ریز به عنوان واحد ممتاز استان فارس انتخاب گردید و از مهندس داود اکبری مدیر عامل این شرکت تجلیل شد.

انتخاب این شرکت در حالی است که سیمان سفید نی‌ریز همواره از سال ۱۳۹۴ تاکنون به صورت پی در پی جزو شرکت‌های برتر صنعتی استان فارس  بوده و با رعایت شاخصه‌ها و الزامات قانونی موفق به کسب عناوین  مختلفی از جمله صادر کننده برتر، واحد صنعتی برتر، واحد برتر استاندارد و واحد برتر صنعت سبز گردیده است.

مهندس اکبری در خصوص کسب این افتخارات گفت: مهمترین شاخص  شرکت سیمان سفید نی‌ریز توجه به تولید محصول مطابق با آخرین استاندارد‌های ملی و بین‌المللی و رعایت  این شاخص‌ها می‌باشد و گواه این موضوع تحویل سیمان به ۲۸ استان در کشور و همچنین صادرات سیمان به ۱۲ کشور است.

این همایش به منظور گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن  و معرفی واحد‌های برتر در این حوزه روز چهارشنبه ۲۴ آبان‌ماه  در محل مجتمع رفاهی دانشگاه شیراز برگزار و شرکت سیمان سفید نی‌ریز بار دیگر واحد ممتاز استان فارس در سال ۱۴۰۱  معرفی شد.

سیمان سفید نی‌ریز واحد ممتاز صنعت و معدن فارس

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها