تعداد بازدید: ۳۲۰
کد خبر: ۱۸۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲ - 2023 04 November
مدیرعامل فولاد: درمانگاه‌های شبانه‌روزی قطرویه و بیمارستان قدیم را هم راه‌اندازی می‌کنیم.
author
روزنامه نگار: عابد نعمتی

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره بخش MRI بیمارستان شهدای سلامت نی‌ریز افتتاح شد.

رئیس شورای خیرین سلامت نی‌ریز با تشکر از مجتمع فولاد غدیر برای تأمین هزینه این دستگاه گفت: «ظرفیت آزمایش MRI  بیمارستان، روزانه بین ۱۵ تا ۲۰ نفر است. مردم می‌توانند از امروز برای استفاده از این دستگاه  نوبت بگیرند. نوبت‌دهی فعلاً به شکل حضوری با نسخه پزشک متخصص است؛ اما از ده روز آینده عموم مردم می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی که اعلام خواهد شد، نوبت بگیرند و استفاده کنند.»

حجت شفیعی افزود: «نیروی مورد نیاز این بخش نیز تأمین شده و دو پزشک متخصص رادیولوژی نیز در آن مشغول به کار خواهند شد.»

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز هم در این مراسم گفت: «این اتفاق خوب با همدلی بین مسئولان در جهت رفع مشکلات و زیرساخت‌های بخش درمان به نتیجه رسیده که نقش زیربنایی فولاد غدیر برای یک اقدام ماندگار در سطح شهرستان را نشان می‌دهد.»

محسن مصطفی‌پور افزود: «یکی از دغدغه‌های همیشگی مردم و مسئولان، نبود درمانگاه‌های شبانه‌روزی یا مجموعه‌های درمانی با زیرساخت‌های کافی است که منجر به اعزام بیماران می‌شود و هم هزینه‌های بیشتر و هم آسیب‌های احتمالی در مسیر رفت و آمد را برایشان به همراه دارد. با توجه به همجواری کارخانه با قطرویه، در تلاشیم که با پیگیری مسئولان به ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شبکه بهداشت نی‌ریز، درمانگاه شبانه‌روزی قطرویه را فعال کنیم و با ایجاد زیرساخت لازم، تأمین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز را به سرعت در دستور کار داشته باشیم. در مورد درمانگاه قدیم نی‌ریز هم پیشنهاداتی است که در حال بررسی هستیم تا مشکلات درمانی شهرستان برطرف شود. اگر مطابق برنامه و متناسب با استاندارد‌ها پیش رود، فولاد برای رفع مشکلات مردم هیچ کوتاهی نخواهد کرد.»

شرح گزارش این مراسم در شماره آینده هفته‌نامه نی‌ریزان فارس (۲۱ آبان) بخوانید.

تعداد بازدید : 66
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها