تعداد بازدید: ۱۴۷
کد خبر: ۱۸۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲ - 2023 02 November
لیگ دسته 1 فوتبال فارس
تیم شهدای مشکان در دو هفته اول لیگ فوتبال دسته یک فارس طعم پیروزی را نچشید.
نویسنده : امیر محمد کوهکن

حمزه خاموشی در مورد مسابقه اول گفت: تیم ما برای اولین بار است که در این لیگ شرکت کرده و در بازی نخست که مهمان جهرم بودیم در مصاف با منتخب این شهر تن به تساوی یک بر یک دادیم.

وی افزود: در اوایل بازی گل اول را دریافت کردیم و بعد از گذشت دقایقی کم‌کم به بازی مسلط شدیم و موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم که یکی پس از دیگری از دست رفت تا در دقیقه ۹۵ پس از آنکه توپ سه بار به تیر دروازه جهرم خورد در نهایت با ضربه حسین ابراهیم‌نیا به درون دروازه رفت تا روزی که مستحق پیروزی بودیم با حداقل امتیاز جهرم را ترک کنیم.

او این را هم اضافه کرد که در این بازی حدود ۲۰ نفر از همشهریان عزیز از مشکان تماشاگر این دیدار در جهرم بودند.

این دیدار پنج‌شنبه ۴ آبان برگزار شد.

شهدای مشکان در دومین دیدار خود چهارشنبه ۱۰ آبان در استادیوم شهدا میزبان تیم امید جویم بود.

مشکان در نیمه اول فشار زیادی به تیم حریف وارد کرد و کاملاً توپ و میدان را در اختیار داشت، اما با وجود چند موقعیت خطرناک موفق به گلزنی نشد.

این تیم در دقیقه ۴۴ یک ضربه پنالتی بحث‌برانگیز را توسط علی خائف با بد‌شانسی از دست داد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم مشکان که فشار حملات را بیشتر کرده بود در دقیقه ۷۰ بر خلاف جریان بازی دروازه خود را باز شده دید و چند دقیقه بعد در دقیقه ۷۶ روی یک ضد حمله گل دوم دریافت کرد تا تیم جویم راحت‌تر و با اتلاف وقت به ادامه بازی بپردازد.

در دقیقه ۸۶ حسین ابراهیم‌نیا روی یک حرکت تیمی دروازه جویم را باز کرد، اما در ادامه با وجود ایجاد چند موقعیت، مشکان راه به جایی نبرد تا این دیدار دو بر یک به سود نماینده جویم به پایان برسد.

حمزه خاموشی در پایان این مسابقه گفت: در هر دو دیدار هیچ کدام از مسئولین بخش و شهر مشکان از ما حمایت نکرده و برای تماشای بازی‌ها حضور نیافتند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها