تعداد بازدید: ۲۴۸
کد خبر: ۱۸۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹ - 2023 02 November
جلسه مشترک فرمانداران، بخشداران و رؤسای دفاترهیئت نظارت شهرستان‌های نی‌ریز، استهبان و بختگان، با حضور رضا دوکوهکی نماینده هیئت نظارت شورای نگهبان استان در فرمانداری نی‌ریز برگزار شد.    

در این نشست که با موضوع آموزش توجیهی قوانین انتخابات برگزار شد، فرماندار نی‌ریز ضمن آرزوی پیروزی جبهه مقاومت فلسطین در مقابل سیاست‌های قدرت‌های استکباری و مرتجع منطقه‌ای گفت: سال‌ها است که مردم فلسطین با صبر و استقامت در برابر ظلم و اشغالگری اسرائیل ایستاده‌اند و امروز جبهه مقاومت با آمادگی و اقتدار کامل، بیش از هر زمان دیگری آماده مبارزه و نابودی اسرائیل هستند.

رئیس حوزه انتخابیه ضمن قدردانی از همراهی و همکاری خوب هیئت اجرایی و نظارت افزود: مسئولیت سنگینی بر عهده عوامل اجرایی و نظارت انتخابات است.

باید همه تلاش خود را به کار ببندیم تا انتخاباتی سالم برگزار کنیم و به اقتدار این نظام بیافزاییم و از جایگاه اجرایی و مسئولیتی که برعهده داریم، دچار غفلت نشویم.

خسروانی همچنین با اشاره به ۴ راهبرد اصلی توصیه شده از سوی مقام معظم رهبری در انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: ۴ راهبرد رقابت، سلامت، امنیت و مشارکت در انتخابات که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، باید به عنوان یک اصل و قاعده به طور ویژه مدنظر تمامی رده‌های دخیل در عوامل انتخابات قرار گیرد.

وی با بیان این که برگزاری آموزش قوانین انتخابات برای فرمانداران، بخشداران و کلیه مجریان انتخابات به عنوان گامی مهم در انتخابات پیش رو است، گفت: مرکز حوزه انتخابیه با هدف ارتقاء سطح دانش مجریان انتخابات، موضوع آموزش را با جدیت در دستور کار قرار داده و در این راستا دوره آموزش توجیهی قوانین انتخابات را برای مجریان برگزار می‌کند.

فرماندار نی‌ریز و رئیس مرکز حوزه انتخابیه، با بیان این که همه باید به افزایش شور و نشاط انتخاباتی کمک کنیم، برگزاری انتخابات سالم و پرشور را مهمترین رویداد امسال عنوان کرد و با تأکید بر این که همکاری و هم‌افزایی اعضای هیئت‌های نظارت و اجرایی موجب حضور حداکثری مردم در انتخابات و برگزاری یک انتخابات سالم و بی‌شائبه می‌شود، تصریح کرد: حفظ سلامت انتخابات و تلاش برای حضور حداکثری و پرشور مردم در صندوق‌های رأی، از وظایف مهم اعضای هیئت‌های نظارت و اجرایی شهرستان‌ها است.

نوشتنی است انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در روز جمعه ۱۱ اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی‌ریز

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها