تعداد بازدید: ۳۳۴
کد خبر: ۱۸۳۶۹
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵ - 2023 28 October
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان نی‌ریز و یگان تکاوری، ۵۷۷ کیلو مرفین در بازرسی از یک کامیون کشف شد.  

سردار رهام‌بخش حبیبی به پایگاه خبری پلیس گفت: مأموران انتظامی نی‌ریز با همکاری کارکنان یگان تکاوری استان، مطلع شدند فردی با یک دستگاه کامیون پس از بارگیری مواد مخدر از استان‌های شرقی، قصد انتقال آن را از طریق محور‌های مواصلاتی این شهرستان به مرکز کشور دارد که بررسی موضوع  را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی به محور مواصلاتی سیرجان - شیراز اعزام شدند و کامیون مذکور را شناسایی و با اقدامات فنی متوقف کردند.

فرمانده انتظامی فارس خاطر‌نشان کرد: مأموران انتظامی با هوشیاری و تیزبینی موفق شدند در بازرسی از این کامیون، ۵۷۷ کیلوگرم مرفین را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کف کمپرس تریلر جاسازی شده بود کشف کنند.

سردار حبیبی با اشاره به این که در این خصوص یک قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، بیان داشت: برنامه‌ریزی پلیس استان در مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، با جدیت در دستور کار قرار گرفته و شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه‌روز از طریق تلفن ۱۱۰، گزارش‌ها و اطلاعات خود را به پلیس ارائه دهند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها