تعداد بازدید: ۵۱۰
کد خبر: ۱۸۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۴ - 2023 09 October
در راستای اجرای ماده ۱۵ آئین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس و با دعوت از 30 نفر از معتمدین، جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل عضو هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس مرکز حوزه انتخابیه نی‌ریز، استهبان و بختگان، در فرمانداری نی‌ریز برگزار شد.
روابط عمومی: فرمانداری شهرستان نی ریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی‌ریز، در این جلسه یعقوب خسروانی سرپرست فرمانداری شهرستان نی‌ریزبا اشاره به قانون انتخابات اظهار داشت: دو هفته قبل از ثبت‌نام نهایی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، هیئت‌های اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه باید تشکیل شوند.

وی افزود: هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه، به ریاست فرماندار و با عضویت یک حقوقدان با معرفی رئیس دادگستری شهرستان نی‌ریز، رئیس ثبت‌احوال حوزه انتخابیه و ۸ نفر معتمد محلی تشکیل می‌شود.

فرماندار نی‌ریز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در باب انتخابات یادآور شد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت، راهبرد‌های مورد تأکید ایشان در انتخابات است که در هیئت‌های اجرایی باید نصب‌العین باشد.

خسروانی افزود: برگزاری انتخابات با حضور پرشور مردم در سرنوشت نظام، تقویت آن، پیشرفت و تعالی کشور و رسیدن به قله تأثیر زیادی برجای خواهد گذاشت.

از این رو افرادی انتخاب شده‌اند که با گروه‌های مختلفی از جامعه در ارتباط هستند.

وی تصریح کرد: انتخاب هیئت اجرایی، یکی از فرآیند‌های مهم انتخابات است که وظیفه اصلی این هیئت، تعیین تعداد، محل و اعضای شعب اخذ رأی است.

در ادامه و با حضور ۳۰ نفر از معتمدین مدعو، اعضای حقوقی هیئت اجرایی و هیئت نظارت شهرستان، انتخابات برگزار شد که به ترتیب مهدی درویش‌زاده، مصطفی صفی، حمیدرضا احمدی، سید‌کمال‌الدین موسوی، محمدجواد نصیرزاده، سیداحمد موسوی‌مقدم، سیدرضا قطبی و غلامرضا متقی‌پیشه به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها