تعداد بازدید: ۴۹۸
کد خبر: ۱۸۲۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶ - 2023 07 October
به مناسبت روز پزشک و داروساز، از پزشکان و دیگر اعضای نمونه سازمان نظام پزشکی در نی‌ریز قدردانی شد.
author
روزنامه نگار: عابد نعمتی

دورهمی صمیمانه جانشینان ابن‌سینا

در این مراسم که چهارشنبه شب ۱۲ مهرماه در تالار کوثر برگزار شد، پزشکان و کادر درمان برتر شهرستان در عرصه‌های گوناگون معرفی شدند و از آن‌ها تقدیر شد.

ابتدای جلسه، دکتر مریم صادق و دکتر حسنعلی پیشاهنگ رئیس و معاون نظام پزشکی نی‌ریز این روز را تبریک گفتند.

دکتر پیشاهنگ به دلیل همزمانی آئین روز بزرگداشت پزشک و دیگر اعضای نظام پزشکی با جشن مهرگان، درباره این جشن باستانی ایران صحبت کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان، نیز عنوان داشت: «همه از دیدگاه مردم بهترین هستند و رأی‌گیری تنها بهانه‌ای برای تجلیل بوده است.»

دکتر اقبال همچنین از دکتر آل‌داود رئیس سابق شبکه بهداشت که به گفته وی حق زیادی گردن مردم این شهرستان دارد و خدماتش کاملاً مشهود  است، تقدیر کرد.

خسروانی فرماندار نی‌ریز هم گفت: «کرامت هر انسان در نوع رفتارش با مخاطبش است.

اگر جامعه پزشکی ما در نوع برخوردش با بیمار یک لبخند بزند، چه بسا که یک حیات به او داده است و برعکس اگر یک اخم کند، چه بسا یک شوک وارد شود و جان بیمار را در خطر قرار دهد.»

در ادامه این نشست صمیمی، از پزشکان و پیراپزشکان برتر که بر پایه نظرسنجی در فضای مجازی و رأی بیش از ۳۵۰۰ نفر از مردم مشخص شده بودند، تقدیر شد.

دورهمی صمیمانه جانشینان ابن‌سینا

پزشکان نمونه امسال به انتخاب مردم نی‌ریز به شرح زیر هستند:

پزشک عمومی: دکتر علی‌اصغر محمودی، پزشک متخصص: دکتر مریم مزیدی‌مرادی، داروساز: دکتر امین ابوالقاسمی، دندانپزشک: دکتر محمدامین توکلی، کارشناس تغذیه: زهرا فامیلی، کارشناس فیزیوتراپی: فرشاد بایگانیان، کارشناس مامایی: نگار دیندار، کارشناس بینایی سنجی: مطهره امانت، کارشناس گفتار درمانی: فاطمه محمدعلی پور.

تعداد ۱۴ نفر نیز از طرف دکتر محمد رئیس‌زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور و نظام پزشکی نی‌ریز انتخاب شدند:

دکتر رضا حدادزاده نیری، دکتر علیرضا قلمداد، دکتر محمدعلی شمس، اسماعیل شمالی، رقیه صالحی، مریم دشتبان، دکتر علی‌اصغر محمودی، فاطمه محمدعلی‌پور، دکتر مصطفی احمدی، دکتر هادی رضوانی، دکتر فاطمه شجاع‌زاده، فاطمه رعیت‌نژاد، دکتر علیرضا دیانتی و دکتر داور آل‌داود.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها