تعداد بازدید: ۸۸
کد خبر: ۱۸۱۵۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱ - 2023 30 September
به گفته فرمانده انتظامی نی‌ریز، بیش از ۳۳۶ کیلو مواد مخدر در سه عملیات جداگانه کشف شد.  

سرهنگ عظیم‌ا... کرمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در راستای طرح برخورد قاطع با سوداگران مرگ، مأموران انتظامی شهرستان نی‌ریز حین گشتزنی در محور مواصلاتی سیرجان- شیراز به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و دستور ایست دادند.

وی با بیان این که راننده بدون توجه به ایست پلیس متواری شد، ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، مأموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند سواری پژو را توقیف و راننده و سرنشین آن را نیز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی نی‌ریز با بیان این که در بازرسی از آن خودرو، ۱۵۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، تصریح کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

وی همچنین از کشف بیش از ۹۰ کیلو حشیش و تریاک در نی‌ریز خبر داد.

سرهنگ گرمی گفت: مأموران انتظامی نی‌ریز هنگام کنترل مسیر‌های حوزه استحفاظی، به یک خودرو ۴۰۵ مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده بدون توجه به ایست پلیس متواری شد و مأموران انتظامی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، موفق شدند خودرو را توقیف و در بازرسی از آن ۶۶ کیلو حشیش و  ۲۴ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که در این مأموریت در مجموع ۹۰ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر کشف شده است، از کشف ۹۶ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک دیگر در بازرسی از خورجین ۲ دستگاه موتورسیکلت خبر داد.  

سرهنگ کرمی با اعلام این خبر بیان کرد: مأموران انتظامی نی‌ریز حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محور‌های خاکی منتهی به این شهرستان، به دو دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و دستور ایست دادند.

وی افزود: راکبان بدون توجه به ایست پلیس و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، با توجه به کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا، موتورسیکلت‌ها را رها کردند و متواری شدند.

فرمانده انتظامی نی‌ریز با بیان این که مأموران موفق شدند در بازرسی از خورجین این موتورسیکلت‌ها ۹۶ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک کشف کنند، گفت: تلاش برای دستگیری متهمان متواری با جدیت ادامه دارد.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها