تعداد بازدید: ۱۳۳
کد خبر: ۱۸۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱ - 2023 30 September
عملیات ساخت سالن بزرگ ورزشی نی‌ریز با مشارکت شهرداری و مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نی‌ریز، در ادامه اجرای پروژه بزرگ مجتمع فرهنگی، آموزشی و ورزشی فولاد غدیر بوستان آزادی شهر نی‌ریز که در قالب قراداد B.O.L.T بین شهرداری و مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در حال احداث است، پس از تکمیل عملیات اجرای سازه‌های بتنی ورزشگاه ۲ هزارنفری، عملیات تولید و نصب سازه‌های فلزی این سالن ورزشی از چند هفته قبل آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

این سالن ورزشی در زمینی به مساحت نزدیک به ۵ هزار متر مربع در ضلع جنوبی مجتمع فرهنگی، آموزشی و ورزشی فولاد غدیر بوستان آزادی و در کنار دریاچه مصنوعی مجتمع در حال ساخت است که امکان میزبانی از انواع مسابقات ورزشی و مراسم مختلف را خواهد داشت.

قرارداد.B.O.L.T (ساخت، مالکیت، اجاره، انتقال) یک مدل قرارداد مشارکت عمومی- خصوصی است که در آن سرمایه‌گذار نسبت به طراحی، تأمین مالی و احداث پروژه مشخصی در حوزه سرزمینی سرمایه‌پذیر اقدام نموده، پس از تکمیل عملیات نسبت به بهره‌برداری مشترک اقدام کرده و در پایان مدت تعیین شده، مستحدثات را به مالک منتقل می‌کند. قرارداد این پروژه از سال ۱۳۹۸ بین دو طرف منعقد شده است.

این گزارش می‌افزاید: مجتمع فرهنگی، آموزشی و ورزشی فولاد غدیر بوستان آزادی، با نام مجتمع سردارشهید سلیمانی به عنوان بزرگترین پروژه سرمایه‌گذاری تاریخ شهرداری نی‌ریز با مشارکت مجتمع فولاد غدیر، در زمینی به مساحت بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع در حال ساخت است.

این پروژه شامل دریاچه مصنوعی، سالن ورزشی، استخر سرپوشیده، سالن اجتماعات بزرگ، مهمانسرا، پیاده‌راه سلامت و چندین زمین ورزشی روباز خواهد بود.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها