تعداد بازدید: ۱۶۸
کد خبر: ۱۸۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳ - 2023 24 September
فرماندار نی‌ریز از روستا‌های بخش قطرویه بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات این بخش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نی‌ریز، یعقوب خسروانی با دهیاران و اعضای شورا‌های اسلامی روستا‌های چاه واگذاری هفتم و روستای کتاباد در محل بخشداری دیدار کرد و در راستای بررسی ذخایر معدنی موجود در محدوده دو روستا و نحوه ادامه روند سرمایه‌گذاری و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی توسط سرمایه‌گذار گفتگو کرد.

فرماندار نی‌ریز همچنین قول مساعد داد تا پیگیری لازم را در خصوص گرفتن حق آلایندگی معدن گل‌گهر به عمل آورد.

وی سپس در جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای شهر قطرویه شرکت کرد و در خصوص مسکن ملی، راه‌اندازی شهرک مسکونی جنب ایستگاه برق، مسئولیت‌های اجتماعی فولاد غدیر، مکان‌یابی شهرک صنعتی و پیگیری روند ساخت ساختمان کمیته امداد امام خمینی قطرویه و ... به گفتگو پرداخت.

فرماندار نی‌ریز در ادامه با حضور در دهیاری ریزاب و دیدار با دهیار و اعضای شورای اسلامی، از مناطق مختلف روستا بازدید کرد و در جریان مشکلات این روستا قرار گرفت.

خسروانی در حاشیه این بازدید خاطرنشان کرد که موارد زیر در دستور کارش قرار دارد: پیگیری و رفع مشکل آب شرب و نصب پکیچ تصفیه‌خانه سد چشمه عاشق و همچنین مشکلات دیگر روستا‌های بخش از جمله فرسودگی شبکه آب شرب، کمبود اعتبارات دهیاریها، حمایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اجرای پروژه‌ها، ضرورت نصب دریچه و ترمیم حوضچه‌های تغذیه مصنوعی، فرسودگی ساختمان مدارس و کمبود فضا‌های آموزشی و ورزشی.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها