تعداد بازدید: ۱۰۶
کد خبر: ۱۸۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۱ - 2023 23 September
مسابقات لیگ برتر جوانان فارس
تیم استعداد‌های درخشان در هفته اول مسابقات لیگ برتر جوانان استان توانست حریف کازرونی خود را با پیروزی از پیش رو بردارد.

تیم نی‌ریزی که با قهرمانی در لیگ یک سال گذشته به لیگ برتر استان رسیده به حسرت ۱۰ ساله حضور تیم‌های نی‌ریزی در بالاترین سطح مسابقات رده‌های پایه استان پایین داد.

استعداد‌ها در هفته اول سه‌شنبه ۲۸ شهریور در هوای گرم کازرون به مصاف تیم سرباز این شهر رفت.

در ابتدای بازی این تیم سرباز بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت گلزنی روی دروازه استعداد‌ها به وجود آورد تا در دقیقه ۳۰ روی خطای پنالتی به دست آمده توانست توپ را وارد دروازه نی‌ریز کند.

در نیمه دوم تیم نی‌ریز از همان ابتدا برتری خود را دیکته کرد و توانست با توپ ارسالی محمد محمدی به آریا هاشمیان، بازی را به تساوی بکشاند.

بعد از این گل استعداد چند موقعیت دیگر روی دروازه حریف ایجاد کرد تا در یک موقعیت ضدحمله توسط امیرحسین ابراهیمی از پشت محوطه توپ را وارد دروازه تیم کازرونی کند.

تیم سرباز که بازی برده را باخته می‌دید دست به بازی انتحاری زد تا با فشار به روی داور و کمکِ تماشاگران نتیجه را برگرداند، اما تعویض‌های سعید زارع کارساز شد و در یک موقعیت دیگر، آریا هاشمیان توپ را از وسط زمین به سمت دروازه حریف حمل کرد و با چند دریبل موفق، با یک ضربه چیپ از پشت محوطه جریمه، گل سوم را به ثمر رساند.

داور بازی یک پنالتی را در دقایق آخر بازی برای سرباز گرفت تا گل دوم سرباز به ثمر برسد و مسابقه با همان نتیجه ۳ بر ۲ به نفع استعداد‌ها به پایان برسد.

در هفته دوم، پنج‌شنبه این هفته نی‌ریز میزبان قشقایی شیراز خواهد بود.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها