تعداد بازدید: ۷۹۴
کد خبر: ۱۸۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸ - 2023 23 September
۶ کشته و ۶۵ مصدوم در ۳۸ تصادف
author
روزنامه نگار: عابد نعمتی

به گفته مدیر اورژانس ۱۱۵ نی‌ریز، در مهمترین این حوادث بر اثر تصادف دو پژو در جاده حاجی‌آباد، یک جوان ۱۹ ساله جانش را از دست داد و ۵ جوان ۱۹ و ۲۰ ساله دیگر دچار صدمات متعدد شدند.  

محمدحسین کچویی گفت: «این حادثه ساعت ۲:۱۷ بامداد جمعه ۳۱ شهریور نرسیده به روستای حاجی‌آباد رخ داد و مصدومان توسط آمبولانس‌های اورژانس  ۱۱۵ به بیمارستان شهدای سلامت منتقل شدند.»

وی افزود: «ساعت ۱۲ همان روز، بر اثر واژگونی پراید در ابتدای روستای خواجه‌جمالی، راننده این خودرو که زنی ۴۰ ساله بود، در دم جان سپرد. سه خانم دیگر و دو دختر ۷ ساله نیز صدمات متعدد دیدند.»

کچویی اظهار داشت: «ساعت ۲۰ جمعه، دو خودرو پراید و پژو در بولوار امام رضا، روبروی رستوران باغ بهشت به شدت تصادف کردند. در این حادثه نیز یک خانم ۶۰ ساله، یک مرد ۳۶ ساله و یک پسربچه ۲ ساله در دم جان دادند. ۶ نفر دیگر شامل دو مرد و دو زن و همچنین دو کودک ۱۰ و ۶ ساله مصدوم شدند و به بیمارستان شهدای سلامت انتقال یافتند.»

شنیده‌ها حاکی است خودرو پراید که راننده و دو سرنشین آن کشته شدند، عازم مجلس عروسی بودند.

مدیر اورژانس نی‌ریز همچنین از حادثه ترافیکی دیگری در بولوار شهید سلیمانی خبر داد.  

وی گفت: «عصر پنجشنبه ۳۰ شهریور، یک پراید که راننده کنترل آن را از دست داده بود، به شدت به عقب یک ماشین ده تن که کنار بولوار پارک شده بود برخورد کرد. در این حادثه، یک دختر ۶ ساله به شدت دچار ضربه مغزی و به مراکز درمانی استان اعزام شد. پدر ۳۷ ساله این دختر و یک سرنشین دیگر نیز از ناحیه سر و کتف آسیب دیدند.» 

کچویی افزود: «ساعت ۲۰  چهارشنبه ۲۹ شهریور، یک خودرو نیسان در روستای طشک واژگون شد و مرد و زن ۲۷ و ۲۲ ساله سرنشین آن دچار ضربه مغزی و صدمات متعدد شدند.

آن‌ها پس از انتقال به بیمارستان آباده طشک، به مراکز درمانی استان اعزام شدند.»

تعداد بازدید : 169
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها