تعداد بازدید: ۲۰۲
کد خبر: ۱۸۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۹ - 2023 18 September
رئیس ستاد انتخابات استان فارس با بیان این که نتایج صحت‌سنجی به داوطلبان کاندیداتوری نمایندگی مجلس اعلام شده، روند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات در استان را تشریح کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، اسماعیل قزل سفلی دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: نتایج صحت‌سنجی مدارک داوطلبان انتخابات مجلس که در مرحله نخست اقدام به پیش ثبت‌نام کرده‌اند، از ۲۶ شهریورماه از طریق پیامک به آن‌ها اعلام شده است.

همچنین بین ۲۶ شهریور تا ۲۷ مهرماه، یکی دیگر از فرایند‌های انتخابات یعنی تشکیل هیئت‌های اجرایی در فرمانداری‌های استان انجام خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس گفت: آن دسته از داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها از سوی مراجع ۶ گانه تأیید شده، یک کد رهگیری دریافت می‌کنند که بر پایه آن، متقاضیان از ۲۷ مهر تا سوم آبان فرصت دارند ثبت‌نام خود را نهایی کنند؛ ثبت‌نام نهایی هم الکترونیکی خواهد بود.

وی ادامه داد: داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها از سوی یک یا چند مرجع تأیید نشده، از ۲۷ شهریور تا ۲ مهر فرصت دارند که اعتراض خود را ثبت کنند.

قزل سفلی اظهار داشت: نتیجه این اعتراض نیز قبل از ۲۷ مهرماه اعلام و به دنبال آن یک کد رهگیری برای داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها در این مرحله تأیید شده، ارسال می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان فارس در خصوص روند تشکیل هیئت‌های اجرایی انتخابات نیز گفت: از فرمانداری‌ها خواسته شده که معتمدین را شناسایی و آن‌ها را معرفی کنند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها