تعداد بازدید: ۲۷۱
کد خبر: ۱۸۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷ - 2023 16 September
امام جمعه نی‌ریز وقف برای ازدواج و مسکن جوانان را بسیار مفید ارزیابی کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه ۲۴ شهریور، با بیان این که در زمینه موقوفات شهرستان مشکلات زیادی داریم، عنوان داشت: «باید مسئله آن حل شود.

در این زمینه مراجعه زیادی به دفتر ما شده و مسائلی هست که باید با مساعدت مسئولان حل شود.»

ایشان اضافه کرد: «چرا موقوفات فقط برای امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) است؟ آیا فکر کرده‌اید که اگر وقفی برای ازدواج و مسکن جوانان داشته باشید تا سن ازدواج بالا نرود، چقدر مفید است؟»

خطیب جمعه نی‌ریز شهادت ائمه و معصومین را به خاطر ایستادگی و مقاومتشان در برابر مستکبران دانست و گفت: «مقام معظم رهبری هم در مقابل غول‌های استکباری امروز یک تنه ایستاده و با یک سخنرانی، نقشه‌های یک ساله آن‌ها را از بین می‌برد. حال انسان‌های بی‌بصیرت با این انسان خداترس، مؤمن، ساده‌زیست و دلسوز چه می‌کنند؟ تاریخ دارد تکرار می‌شود.»

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی دیدار مردم سیستان و بلوچستان با مقام معظم رهبری را مهم ارزیابی کرد و عنوان داشت: «این دیدار، نقشه‌های دشمن را بر باد داد.

چقدر قبل از آن تبلیغات کردند که نروید؛ اما این مردم عزیز آمدند و با این دیدار، وحدت بین سنی و شیعه بیشتر و شیطنت دشمن خنثی شد.»

وی با اشاره به کشف بزرگ تجهیزات اغتشاشات و دستگیری عوامل آن گفت: «مقام معظم رهبری فرمودند کار دشمن بحران‌آفرینی و تجزیه‌طلبی است.

الان هم دارند به این مسئله دامن می‌زنند و امنیت و وحدت ملی ما را هدف قرار داده‌اند.

ما باید مقاومت را ادامه دهیم و به پیروزی و رسیدن به قله یقین داشته باشیم.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها