تعداد بازدید: ۱۲۷۳
کد خبر: ۱۷۹۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸ - 2023 12 September
به گفته مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز، با توجه به ابلاغ دستورالعمل اجرایی بند (د) تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، امهال [مهلت دادن]تسهیلات کشاورزی در شهرستان شروع شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد کشاورزی نی‌ریز، علیرضا بصیری تصریح‌کرد: تمامی بهره‌برداران بخش کشاورزی که از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا پایان سال ۱۴۰۲ از مؤسسات اعتباری عامل، تسهیلات ریالی دریافت نموده‌اند و خسارت وارده به آن‌ها در اثر حوادث غیرمترقبه، به‌ویژه خشکسالی و سیل بوده است، پس از بررسی در کارگروه مربوط، مشمول امهال وام خواهندشد.

به‌گفته وی، با اجرای این طرح، سود، کارمزد و جریمه‌های دیرکردِ (وجه التزام تأخیر تأدیه دین) مانده اصل تسهیلات بخشیده و وام برای مدت سه سال با نرخ کارمزد ۲۳ درصد امهال می‌شود.

این مسئول ادامه داد: اعتبار استانی این طرح ۳۰۰ میلیارد تومان و سهم نی‌ریز، ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است که ۹۰ درصد آن به شعب کشاورزی و ۵۰۰ میلیون تومان آن به سایر مؤسسات اعتباری اختصاص یافته است.

بصیری افزود: با توجه به تخصیص فعلی اعتبار به شهرستان، در اولین مرحله اجرا، تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای امهال معرفی می‌شوند.

وی همچنین افزود: کارگروه شهرستانی شامل فرمانداری (ریاست کارگروه)، مدیریت جهادکشاورزی (دبیرکارگروه) و مؤسسات اعتباری عامل هستند.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
گناه ما چیست که وام ما تمدید نمی‌شود ما بیشتر وام گرفته این بیشتر هزینه کردهایم
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴
0
0
گناه ما چیست که وام ما تمدید نمیشود
گناه ما چیست که وام ما تمدید نمی‌شود ما بیشتر وام گرفته این بیشتر هزینه کردهایم
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۴
0
0
گناه ما چیست که وام ما تمدید نمیشود
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها