تعداد بازدید: ۱۲۰
کد خبر: ۱۷۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۱ - 2023 09 September
فرماندارنی‌ریز به همراه معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، شهردار و اعضای شورای اسلامی  شهر نی‌ریز، ضمن بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری، از بازار روز و تعدادی فضا‌های سبز در چند محله شهری دیدن کرد و از نزدیک در جریان امور طرح و برنامه‌های شهرداری قرار گرفت. ‎
روابط عمومی: فرمانداری شهرستان نی ریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  نی‌ریز، در حاشیه این بازدیدها‏ یعقوب خسروانی فرماندار نی‌ریز بر ضرورت سرعت بخشیدن به پروژه‌های عمرانی، ساماندهی و ایجاد بازارچه‌های محلی و فضای سبز در راستای تغییر و تحول کالبدی شهر و رفاه شهروندان، تأکید کرد.

بازدید فرماندار نی‌ریز از کشتارگاه دام  

خسروانی همچنین از روند آماده‌سازی و انجام تعمیرات اساسی کشتارگاه دام نی‌ریزبازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

در این بازدید فرماندار صیانت از بهداشت عمومی را وظیفه همگانی دانست و بر لزوم همکاری و تعامل دستگاه‌های مرتبط در رفع نواقص و مشکلات پیش رو در ارائه تسهیلات و ضرورت تکمیل و راه‌اندازی کشتارگاه صنعتی یا نیمه صنعتی در شهرستان تأکید کرد.

وی با اشاره به این که کشتارگاه ها‌ی سنتی طبق نظر کارشناسان دامپزشکی به لحاظ واقع شدن در محدوده شهری و کمبود امکانات، آن گونه که باید مناسب ذبح دام نیست، افزود: امروزه وجود کشتارگاه صنعتی به دلیل تکمیل بودن زنجیره تأمین و عرضه گوشت سالم، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

بازدید فرماندار از پروژه‌های شهرداری، کشتارگاه دام و پایانه خودروهای سنگین

 

خسروانی خاطرنشان کرد: از سرمایه‌گذارانی که در زمینه احداث کشتارگاه صنعتی یا نیمه صنعتی در شهرستان نی‌ریزاقدام به سرمایه‌گذاری کنند، حمایت خواهیم کرد.

بازدید فرماندار از پارکینگ خودرو‌های سنگین

خسروانی از پارکینگ خودرو‌های سنگین نی‌ریز بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

در این بازدید فرماندار نی‌ریز ضمن قدر‌دانی از زحمات شهردار، اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری گفت: قطعاً با احداث و راه‌اندازی پارکینگ مدرن ماشین‌های سنگین، صاحبان خودرو‌های سنگین با خیال راحت و دغدغه کمتر ماشین‌آلات خود را در این مکان پارک می‌کنند و دیگر شاهد گلایه‌مندی شهروندان نخواهیم بود.

خسروانی با اشاره به این که استفاده از پارکینگ ماشین‌های سنگین با توجه به حجم بالای تردد این خودرو‌ها در سطح شهرستان امری ضروری و مهم است، گفت: بهره‌برداری از این پارکینگ قطعاً رفاه و امنیت خاطر رانندگان ماشین‌های سنگین را دربر خواهد داشت و لازم است امکانات لازم جهت رفاه بیشتر آن‌ها فراهم شود.

 

بازدید فرماندار از پروژه‌های شهرداری، کشتارگاه دام و پایانه خودروهای سنگین

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها