تعداد بازدید: ۱۶۸
کد خبر: ۱۷۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳ - 2023 09 September
امام جمعه نی‌ریز از این که شهرستان چند ماه است مسئول اداره تبلیغات ندارد گلایه کرد و گفت: «مدیر کل تبلیغات اسلامی استان به نی‌ریز توجه نمی‌کند.»

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه 17 شهریور اظهار داشت: «مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هر چه زودتر باید فکری برای مسئول اداره تبلیغات نی‌ریز کند. بارها تذکر دادم و تماس گرفتم؛ اما مدیر کل محترم توجهی نمی‌کند و من مجبورم در خطبه‌ها اعلام کنم آقای مدیر کل! به نی‌ریز توجه کنید.»

ایشان افزود: «اداره تبلیغات اسلامی نی‌ریز بیش از چند ماه است مسئول ندارد؛ مگر قحط‌الرجال است؟ من بارها تماس گرفتم و پیام دادم و حتی نیرو معرفی کردم؛ اما ایشان اعتنا نمی‌کند. آقای فرماندار و نماینده مجلس! پیگیری کنید که چرا موضوع پیش نمی‌رود؟»

خطیب جمعه نی‌ریز در پاسخ به کسانی که درخواست بیان مشکلات شهرستان در خطبه‌های نماز جمعه را دارند، عنوان داشت: «اگر مطلبی برسد، باید اول تحقیق و بعد در خطبه‌ها اعلام کنم. بنده با حوصله بررسی می‌کنم و همه مسائل در دستور کار است تا با کمک مسئولان حل شود؛ مثل همین موضوع اداره تبلیغات اسلامی که بعد از چند بار تذکر، اینجا اعلام کردم.»

وی در جایی دیگر، به موضوع اسلام‌هراسی دشمنان اشاره کرد و گفت: «اخیراً فرانسه شیطنتی کرده و گفته که خواهران نباید در مدارس و دانشگاه‌ها محجبه باشند که این هم به جایی نخواهد رسید. در شرق سوریه هم آمریکا و رژیم اشغالگر شیطنت و اراذل و داعشی‌ها را تقویت می‌کنند و مزاحمت‌هایی به وجود می‌آورند؛ اما به لطف خدا کاری از پیش نخواهند برد. البته ایران اسلامی ساکت نخواهد نشست و ضربه نهایی را به تروریست‌ها وارد خواهد کرد.»

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی از حضور مردم در راهپیمایی اربعین تشکر کرد و گفت: «این حضور دشمنان را زمین‌گیر، رسوا و بی‌آبرو کرد. چراغ قرآن، اسلام و اهل بیت خاموش شدنی نیست. در همین نی‌ریز، جمعیت چند برابر همیشه و در استان سرآمد بود.»

وی افزود: «خدمات بسیار زیادی در این دولت دارد انجام می‌شود و زیرساخت‌هایی که بعداً مردم متوجه خواهند شد. البته مقام معظم رهبری اشاره‌ای هم فرمودند که برای معیشت و سفره مردم باید فکر شود. خدمات بسیار زیادی که در این دولت دارد انجام می‌شود، گاهی اوقات به خاطر گرانی‌ها به چشم مردم نمی‌آید.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها