تعداد بازدید: ۱۳۵
کد خبر: ۱۷۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۸ - 2023 02 September
به گفته خطیب جمعه نی‌ریز، قیمت مسکن و اجناس در بازار نی‌ریز بسیار بیشتر از شهرستانهای همجوار است که فرماندار جدید باید برای آن تدبیری بیندیشد.
خبرنگار: مهدی منفرد

حجت‌الاسلام شفیعی امام جمعه موقت نی‌ریز، در خطبه‌های نماز‌جمعه ۱۰ شهریور ماه ضمن اشاره به ایام اربعین و مصادیق مختلف معامله با خدا گفت: «یکی از مهمترین مصداق‌های معامله با خدا، امر به معروف و نهی از منکر است. امروزه می‌بینیم که منکر در جامعه زیاد شده و دلیل آن سکوت من و شما در مقابل بعضی منکرات است.»

وی ادامه داد: «کارمندان و مسئولان اگر می‌توانند مشکلات مردم را حل کنند؛ اما اگر توان حل مشکل را ندارند، با رفتارشان نمک به زخم مردم نپاشند.»

ایشان در خطبه دوم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولتمردان گفت: «رهبر انقلاب فرمودند از این دولت علاوه بر حمایت، تمجید هم می‌کنم.

دولت کار‌های بزرگی انجام داده و ساده‌زیستی و کاهش تشریفات، از نقاط بارز دولت است. پس ما هم باید از دولت حمایت کنیم.»

وی ضمن خیر مقدم به فرماندار جدید گفت: «شهرستان نی‌ریز در مسکن و قیمت‌های بازار، با کلان‌شهر‌ها رقابت می‌کند و گاهی گرانتر از آن‌ها است.

قیمت بازار از شهر‌های همجوار بسیار بالاتر است و برای این موضوع باید تدبیری اندیشیده شود.

ما این تغییر مدیریت را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم مشکلات حل شود.»

حجت‌الاسلام شفیعی با اشاره به روز بانکداری اسلامی گفت: «متأسفانه وضعیت بانک‌های ما هیچ سنخیتی با اسلام ندارد و مراجع تقلید نیز ناراحت هستند.»

خطیب جمعه نی‌ریز با اشاره به سالروز شهادت رئیس‌علی دلواری گفت: «این ایام، ایام مبارزه با استکبار پیر انگلیس است؛ کشوری که هر کجا قدم گذاشت، غیر از خرابی چیزی به جا نگذاشت.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها