تعداد بازدید: ۳۵۹
کد خبر: ۱۷۸۸۲
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹ - 2023 31 August
 فرمانده انتظامی استان از هلاکت قاتل و برادرش در شیراز که در مردادماه سال جاری، همسر خود را در استان قم به قتل رسانده بود خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبیبی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در استان قم و متواری شدن قاتل و همدستش به سمت شیراز، مأموران انتظامی قم با اخذ نیابت قضایی به پلیس آگاهی فارس مراجعه و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فارس با همکاری نوپو یگان ویژه استان و کارکنان اعزامی از قم، در یک عملیات منسجم و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل و همدستش را در یکی از محله‌های شیراز شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که مأموران زبده مطلع شدند که قاتل مسلح به سلاح کمری است، ادامه داد: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و قصد ورود به منزل را داشتند که قاتل به همراه برادرش اقدام به تیراندازی به سمت آنان کردند.

سردار حبیبی تصریح کرد: پس از 2 ساعت درگیری متقابل، سرانجام قاتل و همدستش (برادرش) بر اثر تیراندازی مأموران انتظامی به هلاکت رسیدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر‌نشان کرد: در پرونده متهم 9 فقره سابقه کیفری از قبیل آدم‌ربایی، اراذل و اوباش، تهدید و رعب و وحشت، بر هم زدن نظم و امنیت عمومی، حمل سلاح و مهمات، قتل و... به چشم می‌خورد.

وی به مخلان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که پلیس فارس به صورت قاطع و قانونی با هرگونه بی نظمی و ناامنی برخورد می‌کند.

نوشتنی است این عملیات و درگیری 2 ساعته، با هدایت مستقیم سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان انجام شد.

تعداد بازدید : 79
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها