تعداد بازدید: ۴۱۵
کد خبر: ۱۷۸۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳ - 2023 24 August
استاندار فارس:
به گفته استاندار فارس، شهرستان نی‌ریز به دلیل وجود پروژه توسعه کارخانه فولاد با اعتبار ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان، رتبه نخست اعتبارات پروژه‌های هفته دولت استان را به خود اختصاص داده است.

محمدهادی ایمانیه گفت: ۸۳۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان، امسال به مناسبت هفته دولت در استان فارس به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: در سال گذشته ۷۸۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که نسبت به امسال، شاهد ۶ برابر شدن اعتبار ریالی پروژه‌ها در هفته دولت هستیم.

او با اشاره به این که شهرستان شیراز از نظر تعداد پروژه با ۱۲۶ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در صدر شهرستان‌ها قرار دارد، گفت: به ترتیب شهرستان‌های سپیدان، داراب، کوه چنار، خفر و قیر و کارزین در جایگاه‌های بعدی تعداد پروژه‌های هفته دولت قرار دارند.

مقام عالی دولت در فارس، رتبه‌بندی اعتبار پروژه‌های هفته دولت شهرستان‌ها را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: شهرستان نی‌ریز به دلیل وجود پروژه توسعه کارخانه فولاد با اعتبار ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان، رتبه نخست اعتبارات پروژه‌های هفته دولت استان را به خود اختصاص داده است.

استاندار فارس نخستین طرح شاخص هفته دولت امسال در استان فارس را افتتاح فاز توسعه کارخانه فولاد غدیر نی‌ریز با اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

در همین حال قرار است در هفته دولت امسال، در مجموع ۲۱ طرح عمرانی، تولیدی، خدماتی و صنعتی با اعتبار‌ی بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در شهرستان نی‌ریز کلنگ‌زنی یا افتتاح شود.

شاخص‌ترین این طرح‌ها شامل طرح‌های گازرسانی (پروژه اتصال خط لوله هرات)، حوزه صنعت و معدن، گازرسانی، بهداشت و درمان، راه و شهرسازی و ورزشی است.

نی‌ریز رتبه اول استانی را در اعتبارات پروژه‌های هفته دولت دارد

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها