تعداد بازدید: ۲۳۲۳
کد خبر: ۱۷۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶ - 2023 12 August
باجه بانک دی که مدت یک ماه است در بنیاد شهید فعال شده، از بین خانواده ایثارگران نیرو استخدام می‌کند.

زمان ثبت‌نام برای آزمون استخدامی، از 18 تا 25  اَمرداد اعلام شده که بین داوطلبان 21 تا 35 ساله خانواده‌های شاهد و ایثارگر برگزار می‌شود. بومی بودن در شهر مورد تقاضا الزامی است و ارائه مدارک دال بر بومی بودن فرد، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بر پایه این خبر، جذب و استخدام نیروی انسانی در بانک مزبور از بین مشمولان سهمیه استخدامی حداقل ۲۵ درصد ایثارگری موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران (فرزندان شهدا و جانبازان 25 درصد به بالا، برادر و خواهر شهید)، از طریق آزمون استخدامی و رقابت میان مشمولان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.

متقاضیان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی http://hr.bank-day.ir/webday/emp/EMPDefault.aspx و شرکت در آزمون آتی، اقدام لازم را به عمل آورند.

زمان برگزاری آزمون هنوز اعلام نشده است.

نوشتنی است جذب نیرو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های تحصیلی بانکداری، حسابداری، حسابرسی، اقتصاد، آمار، ریاضی، کامپیوتر، حقوق و مدیریت با تمامی گرایش‌ها و از شهرهای اعلامی استان فارس شامل نورآباد ممسنی، جهرم، فسا، کازرون، آباده، خرمبید، نی‌ریز، داراب، فیروزآباد، کوار، لامرد، لار،  منطقه ۱ شیراز،  اقلید و ارسنجان صورت می‌پذیرد.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
بهناز
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۳
0
0
باسلام،من در آدرس مزبور در تکمیل مشخصات هرقدر شماره تلفن رو میزنم مینویسه درست وارد نشده.نمیدونم چیکارکنم
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها