تعداد بازدید: ۱۸۳
کد خبر: ۱۷۵۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۱ - 2023 29 July

پرسیتی بازی مزرعه داری

سبک:استراتژی، شبیه‌ساز

پرسیتی توسط استودیو تاد در سال ۱۳۹۵ برای اندروید منتشر شد و اتفاقاً جزو بازی‌هایی است که در بین کاربران بین‌المللی نیز طرفداران خودش را دارد و  برنده جوایز بسیاری نیز شده.

پرسیتی از همان فرمول آشنای همیشگی استفاده کرده است و شما در دنیای این بازی اندرویدی؛ شاهد یک عنوان استراتژیک با المان‌های شهرسازی رو به‌رو خواهید شد که باید در آن به مردم ایران باستان کمک کنید.

تا شهر پارسی خودشان را از نو بسازند.

معرفی 5  بازی ایرانی و پر مخاطب

خروس جنگی

سبک:اکشن

بازی ایرانی خروس جنگی نیز از استودیوی مدریک گیمز؛ جزو بازی‌هایی بود که با نقد‌های بسیار مثبتی از سوی کاربران رو به‌رو شد.

خروس جنگی یک بازی آرکید با المان‌های مبارزه‌ای بود که شما را راهی دنیای خروس‌هایی جنگجو می‌کرد که برای پیدا کردن شرافت و افتخار؛ به جان یکدیگر افتاده بودند.

همچنین خروس جنگی یک بازی آنلاین است که به شما اجازه می‌دهد که با دیگر بازیکنان مبارزه کنید و قدرتتان را به رخ دیگران بکشید.

معرفی 5  بازی ایرانی و پر مخاطب

هادس ۲

سبک:اکشن

«هادُس۲» جزو معدود بازی‌های ایرانی اندروید است که به خوبی و به دور از کلیشه‌ها، روایتی جذاب را برایمان به تصویر می‌کشد.

این بازی دنباله‌ای فوق‌العاده برای نسخه اول بازی است و عملکردی فوق‌العاده دارد. «هادُس۲» یک بازی اکشن- شوتر موبایلی با تمی پساآخرالزمانی است که نه‌تن‌ها داستانی گیرا دارد، بلکه یکی از بهترین و پرجزئیات‌ترین بازی‌های ایرانی اندروید است.

نکته جالب این بازی این است که هادُس ۲ به تنهایی  به دست یک‌نفر ساخته شده است!

معرفی 5  بازی ایرانی و پر مخاطب

آمیرزا

سبک:کلمات ، پازل

بازی ایرانی آمیرزا جزو آن دسته از بازی‌هایی است که به لطف یک المان خلاقانه، تبدیل به یکی از پردانلودترین بازی‌های اندرویدی شده.

آمیرزا یک بازی حدس کلمه است که شما باید در آن با پیدا کردن کلمات مختلف و حل کردن جدول‌های بازی؛ مراحل آمیرزا را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

منتهی این پایان راه نیست و بازی آمیرزا بیش از ۱۵۰۰ مرحله متنوع دارد که باعث سرگرم شدنتان خواهند شد.

 

معرفی 5  بازی ایرانی و پر مخاطب

کلاچ

سبک:ریسینگ، ماشینی

کلاچ یک بازی فوق‌العاده ماشینی است که توسط استودیوی مونوگیم برای اندروید منتشر شده و تاکنون بیش از ۸ میلیون‌بار روی کافه بازار دانلود شده است.

تنوع بسیار خوبی از ماشین‌های ایرانی و خارجی و قابلیت‌های شخصی‌سازی متنوع؛ باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی کلاچ شده است و این بازی به جرئت یکی از برترین عناوین ماشینی ایرانی است.

معرفی 5  بازی ایرانی و پر مخاطب

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها