تعداد بازدید: ۷۳
کد خبر: ۱۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۲ - 2023 22 July
کارکنان واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نی‌ریز از هیئتهای مذهبی سطح شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نی‌ریز، با توجه به برخی حوادث سال‌های گذشته و در راستای رسالت واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در خصوص پیشگیری از آتش‌سوزی و سایر حوادث احتمالی، به دستور شهردار نی‌ریز بازدید از مساجد و هیئت‌های مذهبی و آشپزخانه‌هایی که در ایام عزاداری دهه محرم فعال هستند، برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است.

در این بازدید‌ها آموزش استفاده از خاموش‌کننده‌های دستی، ایمنی داربست‌ها و تجهیزات، ایمنی سیلندر‌ها و اجاق‌های طبخ غذا، آموزش نصب مناسب اتصالات و ادوات برقی، ایمنی در‌های ورودی و خروجی  و... به مسئولان هیئت‌ها ارائه شده و کارشناسان شهرداری ضمن تأیید چک لیست، نکات ضروری را به آن‌ها یادآور می‌شوند.

بازدید  کارشناسان واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری از اماکن مذهبی در طول دهه اول محرم  و ایام عزاداری همچنان ادامه دارد و مسئولان هیئت‌های مذهبی می‌توانند در صورت نیاز به مشاوره‌های ایمنی، با شماره تلفن‌های ۱۲۵ و ۵۳۸۲۰۲۰۰ تماس بگیرند.

نوشتنی است در شب‌های محرم و در نقاط پرتردد شهر، اکیپ‌هایی از نیرو‌های آتش‌شانی  به گشت‌زنی پرداخته و اوضاع ایمنی شهر را تحت کنترل قرار می‌دهند.

 شهردار نی‌ریز از شهروندان خواست که در این ایام همکاری لازم را با  آتش‌نشانان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه و آتش‌سوزی، خونسردی خود را حفظ کرده و با سامانه ۱۲۵ تماس بگیرند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها