تعداد بازدید: ۲۸۳
کد خبر: ۱۷۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۷ - 2023 19 July
مسئول روابط عمومی تعزیه عاشوراییان صحرارود فسا، از برگزاری بزرگترین تعزیه میدانی کشور تحت عنوان تعزیه صحرارود شهرستان فسا خبر داد.

حمید حیدری در یک کنفرانس خبری گفت: یک هکتار زمین برای تعزیه و ١٠ هکتار برای پارکینگ وسایل نقلیه و تماشاگران در روستای صحرارود پیش بینی شده است.

او با بیان اینکه این تعزیه با شرکت ٥٠٠ نفر بازیگر و یکهزار نفر دست اندرکار، برگزار می‌شود، ادامه داد: در راستای برگزاری این تعزیه، شش ماه مطالعه از کتابهای متقل، لهوف، مجموعه دانشنامه امام حسین(ع) و اسرار آل احمد تحت نظر اساتید برجسته دانشگاه و علمای قم انجام می‌شود.

مسئول روابط عمومی تعزیه عاشوراییان صحرارود فسا با تصریح بر اینکه هیچگونه اغراقی در این تعزیه وجود ندارد، گفت: از سال ٨٣ تاکنون هر ساله موضوعی برای این تعزیه انتخاب می شود که موضوع امسال این تعزیه "از برکه غدیر تا گودال قتلگاه" انتخاب شده است.

حیدری با بیان اینکه تعزیه امسال ١٢ مردادماه و مصادف با شانزدهم محرم برگزار می‌شود، گفت: مراسم تعزیه در یک ساعت پیش بینی شده است.حیدری با بیان اینکه تعزیه امسال ١٢ مردادماه و مصادف با شانزدهم محرم برگزار می‌شود، گفت: مراسم تعزیه در یک ساعت پیش بینی شده است.

مسئول روابط عمومی تعزیه عاشورائیان صحرارود همچنین اعلام کرد که پیش‌بینی می‌شود که بین ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر در این تعزیه شرکت کنند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها