تعداد بازدید: ۲۰۵
کد خبر: ۱۷۱۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ - 2023 24 June
فرمانده انتظامی نی‌ریز از کشف ۲۲۵ کیلو تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عظیم‌ا... کرمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در راستای طرح برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران انتظامی نی‌ریز حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و آن را با اقدامات فنی و تخصصی متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از آن خودرو موفق شدند ۲۷ کیلو تریاک را که به صورت ماهرانه در زیر صندلی جاسازی شده بود، کشف کنند.

سرهنگ کرمی با اشاره به این که راننده دستگیر و برای سیر مراحل قضایی روانه دادسرا شد، از کشف ۵۸ کیلو تریاک دیگر در شهرستان خبر داد.

وی گفت: مأموران انتظامی نی‌ریز حین کنترل خودرو‌های عبوری، به یک سواری سمند مشکوک شدند و آن را با اقدامات فنی و تخصصی متوقف کردند.

وی با بیان این که مأموران در بازرسی از آن خودرو موفق شدند ۵۸ کیلو تریاک کشف کنند، گفت: راننده دستگیر و برای سیر مراحل قضایی روانه دادسرا شد.
فرمانده انتظامی نی‌ریز همچنین از کشف ۲۵ کیلو تریاک دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرمی بیان کرد: مأموران انتظامی نی‌ریز حین کنترل خودرو‌های عبوری، به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور ایست دادند که راننده بدون توجه، فرار کرد.

وی افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه راننده خودرو را رها کرد و متواری شد. در بازرسی از این خودرو ۲۵ کیلو تریاک کشف شد و تلاش برای دستگیری قاچاقچی متواری، با جدیت ادامه دارد.
سرهنگ کرمی همچنین عنوان داشت: در بازرسی از خورجین یک موتورسیکلت، ۱۱۵ کیلو تریاک کشف شد.

وی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر حین کنترل محور‌های خاکی منتهی به این شهرستان، به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: راکب بدون توجه به ایست پلیس متواری شد و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، موتورسیکلت را رها کرد و با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه متواری شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان این که در بازرسی از خورجین موتورسیکلت ۱۱۵ کیلو مواد تریاک کشف شد، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری راکب متواری با جدیت ادامه دارد.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها