تعداد بازدید: ۱۲۳
کد خبر: ۱۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷ - 2023 03 June
هفته گذشته، هفته واژگون شدن خودرو‌ها بود.

به گفته مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان نی‌ریز، ظهر چهارشنبه ۳ خرداد، یک خودرو روبروی کارخانه سیمان خاکستری واژگون شد و ۴ سرنشین آن مصدوم شدند.

محمدحسین کچویی گفت: «پدر ۴۵ ساله خانواده صدمات زیادی ندید؛ اما مادر خانواده دچار ضربه مغزی شد و با کاهش هوشیاری شدید به بیمارستان شهدای سلامت انتقال یافت. او به همراه پسر ۱۱ ساله‌اش که صدمات متعدد دیده بود، چند روز در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان بستری شد. دختر ۵ ساله آن‌ها نیز دچار صدمات متعدد شد.»

در این حادثه، آمبولانس‌های کد سه‌راهی مشکان، کد کمربندی نی‌ریز و همچنین آمبولانس کارخانه سیمان سفید به امدادرسانی پرداختند.

کچویی ادامه داد: «یک روز بعد از این حادثه، خودروی سواری پژو آر‌دی روبروی روستای بهویه واژگون شد. سه سرنشین این خودرو که مرد ۴۰ ساله، زن ۳۵ ساله و دختر ۶ ساله بودند، دچار صدمات متعدد شدند و به بیمارستان انتقال یافتند.

ظهر شنبه ۶ خرداد، یک خودرو سواری در نزدیکی روستای قلعه شور واژگون شد و ۵ سرنشین آن مصدوم شدند. خانم ۳۲ ساله سرنشین این خودرو دچار ضربه به سر و شانه و کاهش هوشیاری شد. دو خانم ۳۸ و ۲۲ ساله و دو دختربچه ۴ و یک و نیم ساله نیز دچار صدمات متعدد و همگی به بیمارستان منتقل شدند.

ساعت ۶:۳۰ صبح سه‌شنبه ۹ خرداد، یک پژو ۴۰۵ بعد از پاسگاه قطرویه واژگون شد و ۴ سرنشین آن مصدوم شدند. یک زن و مرد ۴۰ ساله و دو پسر ۸ و ۱۳ ساله سرنشینان این خودرو بودند که به بیمارستان منتقل شدند.

صبح یکشنبه ۷ خرداد نیز یک خودرو پژو ۴۰۵ در میدان کارگر واژگون شد و سه سرنشین آن که دو پسر ۱۷ و ۱۱ ساله و یک دختربچه ۲ ساله بودند، مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.»

در این حادثه، آتش‌نشانان نی‌ریز هم به امدادرسانی پرداختند.

ابراهیم خیراندیش مسئول خدمات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری نی‌ریز در این باره گفت: «چرخ جلوی این خودرو جدا شده و به دلیل این که خودرو وسط بولوار را سد کرده بود، ایمن‌سازی محل حادثه انجام گرفت. همچنین برق باطری خودرو قطع و شن‌پاشی روی روغن‌های ریخته شده کف خیابان صورت گرفت.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها