تعداد بازدید: ۸۲
کد خبر: ۱۶۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴ - 2023 03 June
امام جمعه موقت نی ریز رهبر کبیر انقلاب را اسوه تقوا خواند و گفت: او در زندگی فردی، سیاسی و اجتماعی زبانزد خاص و عام بود و هیچ گاه گفته اش بر عملش پیشی نمی گرفت.

حجت الاسلام عقیل شفیعی در خطبه های نماز جمعه ۱۲ خرداد، سالروز رحلت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت و اظهار داشت: «امام خمینی(ره) در زمان خفقان ایستاد، دلها را به خدا آشنا کرد و کاری کرد که همه سیاستمداران عالم از نوع مدیریت او انگشت به دهان ماندند. او بنده خدا و تسلیم محض پروردگار بود و کسی که مطیع محض خداوند باشد، از هیچ کسی نمی ترسد.»

خطیب جمعه نی ریز اضافه کرد: «همچنین انتخاب آن روز مجلس خبرگان را باید ارج نهاد. انتخاب کسی که مورد اعتماد امام و لایق رهبری بود. انتخاب آیت الله خامنه ای، الحق بهترین انتخاب بود و توانست همان مسیری را که امام داشت، ادامه دهد و همان شجاعت، ساده زیستی، ایستادگی و زهد و تقوا و علم را داشته باشد. امروز خدا را شاکریم که سکان‌دار انقلاب اسلامی چنین کسی است و دشمنان هم به این اقرار کرده اند و نتوانسته اند حتی یک نقطه تاریک در زندگی او پیدا کنند. او حاکم قلوب است، مثل امام ایستاده و محکم و مقاوم است و ذره ای در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام کوتاه نیامده و نمی آید.»

حجت الاسلام شفیعی به روز محیط زیست اشاره کرد و گفت: «محیط زیست بسیار اهمیت دارد و باید به آن در زندگی خود توجه کنیم. محیطی که گذشتگان از آن خوب محافظت کردند و ما باید این میراث گرانبها را قدر بدانیم باید. از قطع درختان، رها کردن چیزهایی که تجزیه نمی شوند در طبیعت و همچنین مصرف بی رویه آب بپرهیزیم.»

امام جمعه موقت نی ریز نتیجه انتخابات ترکیه را شکست آمریکا توصیف نمود و گفت: «با این نتیجه، بار دیگر هیمنه آمریکا شکست خورد و این، نشانه افول آمریکا در منطقه است.»

وی تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا را محکوم کرد و به همین مناسبت در بین دو نماز بیانیه ای خوانده شد.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها