تعداد بازدید: ۱۰۹
کد خبر: ۱۶۹۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۹ - 2023 03 June
 پرسپولیس دهچاه در شبی که پویش پاسارگاد تعدادی از بازیکنان خود از جمله مهدی محرومی و سعید حامدی را در اختیار نداشت عنوان سوم جام رمضان را تصاحب کرد.
خبرنگار: مجید پاکیزه دامن

در بازی رده‌بندی فوتسال جام رمضان ۱۴۰۲ دو تیم پرسپولیس دهچاه و پویش پاسارگاد در سالن مجموعه کوی سادات به مصاف هم رفتند که نتیجه برتری ۲ بر صفر پرسپولیس دهچاه را به همراه داشت.

دو تیم که با شرایطی مشابه به این مرحله رسیده بودند، امیدوار به کسب مقام سوم مقابل هم صف‌آرایی کردند که پرسپولیس دهچاه از موقعیت به دست آمده استفاده برد و سومی را از آن خود کرد.

در این بازی که سید‌مهدی طباطبایی‌نیا هر دو گل پرسپولیس دهچاه را به ثمر رساند، نبود سعید حامدی که از سوی کمیته انضباطی هیئت فوتبال مبلغ ۱ میلیون تومان جریمه و ۴ جلسه از همراهی تیم پویش پاسارگاد محروم شده بوده و همچنین نبود مهدی محرومی به علت محرومیت، باعث شد تا این تیم نتواند نمایش خوبی مقابل حریف داشته باشد.

پرسپولیس دهچاه نیز که در این دوره از مسابقات با ترکیبی بسیار جوان پای به این دیدار‌ها گذاشته بود، با ارائه بازی‌های در خور توجه توانست از گروه «ب» صعود کند و به نظر می‌رسد با تجربه‌ای که در این دوره کسب کرده‌اند، سال‌های آینده جزو مدعیان حضور در فینال و شاید کسب قهرمانی باشد.

فینال این مسابقات پنجشنبه ۱۱ خرداد بین اهورا و سکه خیرخواه برگزار شد که گزارش آن در چاپ بعد به اطلاع خواهد رسید.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها