تعداد بازدید: ۲۰۱
کد خبر: ۱۶۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ - 2023 03 June
مسابقات والیبال آزاد بزرگسالان
در جدال تماشایی والیبال آزاد نی‌ریز، اداره برق پیروز بازی با ناجا شد.
خبرنگار: مجید پاکیزه دامن

از هفته پنجم لیگ والیبال آزاد نی‌ریز شنبه ۶ خرداد، اداره برق، تیم تازه اضافه شده به لیگ، برابر ناجا قرار گرفت و با حساب ۳ بر ۱ به پیروزی دست یافت.

ناجا که دومین تقابل خود در این مسابقات را انجام می‌داد، اسیر بازی برتر اداره برق شد و سردرگمی و نداشتن تمرکز کافی روی بازی مزید برعلت شد تا با شکست زمین بازی را ترک کند.

در سِت اول که با برتری ۲۵ به ۲۰ اداره برق همراه بود، این تیم با بازیکنان نام‌آور والیبال نی‌ریز از جمله: برادران محمد و حمید کشفی، مسلم زال‌پور، محمدحسین دستان، عارف طبیعی، احسان رزم‌آرا و همچنین احسان تواضع با انجام یک بازی منطقی و هوشیارانه که البته با دشواری نیز همراه بود توانست پیروز شود.

در این سِت و از همان ابتدای مسابقه، مشخص بود که بازیکنان برق مدت‌ها از بازی دور بوده‌اند و نحوه بازی آن‌ها نشان می‌داد که این تیم بدون انجام تمرینات وارد لیگ شده است.

در سِت دوم بازیکنان ناجا برنامه جدیدی برای به تساوی کشاندن بازی نداشتند و دریافت‌های نامناسب، عدم جایگیری صحیح در زمین و دفاع نامطلوب روی تور باعث شد تا حتی سرویس‌های نه چندان خوب بازیکنان اداره برق نیز ضرری به آنهخا بزند و ست با نتیجه مشابه به نفع برق رقم خورد.

برخلاف آنچه که ناجا در سِت‌های اول و دوم ارائه داد و منجر به شکست این تیم شد، اما در سِت سوم با استفاده از سرویس‌های خوب و دفاع مناسب روی تور و همچنین استفاده از پاس‌های کوتاه توانست نتیجه ۲۵ به ۲۳ را از آنِ خود کند تا امیدوار به سِت‌های بعد باشد.

در سِت چهارم ناجا سعی بر آن داشت تا از همان حربه قبل برای امتیازگیری استفاده کند، اما هوشیاری تیم برق و نداشتن تمرکز کافی از سوی بازیکنان ناجا این فرصت را از آن‌ها گرفت تا نتوانند بازی را به تساوی بکشانند.

استفاده از فضا‌های خالی در تیم ناجا از طرف بازیکنان برق باعث خلق نتیجه ۲۵ به ۱۸ شد تا ناجا در کسب دومین پیروزی خود ناکام باشد.

در این بازی احسان تواضع و محمد کشفی از اداره برق به ترتیب به عنوان مؤثرترین و امتیازآورترین بازیکنان انتخاب شدند.

تیم داوری این دیدار متشکل بود از: 
حامد رستم‌پور داور اول، محمد‌امین شریفی داور دوم، کوثر آدینه‌کار و طاهره متولی منشی و کمک منشی و محمدرضا پوزشی ناظر و سرپرست مسابقه.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها