تعداد بازدید: ۷۳
کد خبر: ۱۶۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۴ - 2023 23 April
به گفته امام جمعه نی‌ریز، تنها دلیل همه ظلم‌هایی که صهیونیست‌ها انجام می‌دهند، این است که نابودی خودشان را دارند می‌بینند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمود حسینی در خطبه‌های نماز‌جمعه ۲۵ فروردین، از همه کسانی که در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده بودند تشکر کرد و اظهار داشت: «با پیام امام خمینی (ره)، روز قدس جهانی شد، گروه‌های مقاومت با هم متحد شدند و صهیونیست‌ها که می‌خواستند قبله اول مسلمانان را پایتخت خود کنند، عقب‌نشینی کردند.»

ایشان اضافه کرد: «همه ظلم‌هایی که می‌کنند، تنها دلیلش این است که نابودی خودشان را دارند می‌بینند. تنها نظامی که در آینده نزدیک تغییر می‌کند، رژیم اسرائیل است، نه ایران. آمریکا هم رو به افول است و امروز برخی کشور‌ها بحث جایگزینی پول خودشان به جای دلار را دارند. این که برخی می‌گویند چرا مرگ بر آمریکا و اسرائیل می‌گویید و بیایید با همه دنیا دوست باشید، فکر غلطی است. عقل حکم می‌کند که ما باید طرفدار مظلوم و دشمن ظالم، زور و زر و تزویر باشیم. مسئله مرگ در قرآن و نهج‌البلاغه ذکر شده و خیلی اوقات خداوند برای کسانی که ظلم و ناسپاسی می‌کنند یا دروغ می‌گویند، عبارت مرگ بر آنان را ذکر کرده است. از جمله آیه سی‌ام سوره توبه، آیه دهم سوره ذاریات، آیه چهارم سوره بروج، آیه هجدهم سوره عبس و همچنین در خطبه ۲۷ نهج‌البلاغه که امام علی (ع) خطاب به اهل کوفه به کار برده است.»

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها