تعداد بازدید: ۲۷۷
کد خبر: ۱۶۳۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۱ - 2023 22 March
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: تعطیلی روزهای پنجشنبه ادارات این استان که تا پایان امسال ادامه داشت، در سال ۱۴۰۲ لغو شد.

عبدالعلی کریمی اظهار کرد: تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه با این هدف که کارمندان بیشتر بتوانند در کنار خانواده باشند و همچنین صرفه‌جویی در مصرف انرژی، کاهش هزینه‌ها و همچنین کمک به رونق گردشگری انجام شد که نتایج مثبتی نیز به دنبال داشت.

وی ادامه داد: اما با شروع سال جدید این تعطیلی لغو شده و تمام ادارات فارس از شنبه تا پنجشنبه فعالیت خواهند داشت.

معاون استاندار فارس بیان کرد: با توجه به نظر مثبت استاندار فارس نسبت به تعطیلی ادارات استان در روزهای پنجشنبه، بحث تداوم این تعطیلی در سال ۱۴۰۲ مجدداً پیگیری خواهد شد تا در صورت امکان این کار در استان عملیاتی شود.

کریمی با اشاره به اعلام ساعت کار ادارات دولتی در سال جدید از سوی دولت افزود: بر این پایه، فعالیت ادارات فارس در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ تا ۱۴:۳۰ و پنجشنبه‌ها نیز از ساعت هفت تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

وی اظهار کرد: ساعت فعالیت بانک‌ها نیز از ساعت ۷:۳۰ خواهد بود اما کارمندان بانک‌ها در ساعت هفت در محل کار حضور خواهند یافت.

معاون استاندار فارس بیان کرد: فعالیت مدارس نیز در دوره متوسطه از ساعت ۷:۳۰ و در دوره ابتدایی از ساعت هشت آغاز خواهد شد.

پیش از این با هدف صرفه جویی در مصرف برق در فصل تابستان، ادارات دولتی فارس در روزهای پنجشنبه در ۲ دوره تا پایان مردادماه و شهریورماه و سپس تا پایان امسال تعطیل اعلام شد./ایرنا

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها