تعداد بازدید: ۱۸۸
کد خبر: ۱۶۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷ - 2023 25 February
امام جمعه نی‌ریز با بیان این که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت را بر همه مسئولان تمام کرد، از مسئولان خواست که برای حل مشکلات مردم پای کار باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه 5  اسفند اظهار داشت: «مقام معظم رهبری فرمودند حضوری که مردم در ۲۲ بهمن در کشور داشتند، حجت را بر همه مسئولان تمام کرد. این که مردم می‌آیند و کنار هم از نظام حمایت می‌کنند، به این معنا است که مسحجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود حسینی در خطبه‌های نماز جمعه ۵  اسفند اظهار داشت: «مقام معظم رهبری فرمودند حضوری که مردم در ۲۲ بهمن در کشور داشتند، حجت را بر همه مسئولان تمام کرد. این که مردم می‌آیند و کنار هم از نظام حمایت می‌کنند، به این معنا است که مسئولان باید برای حل مشکلات مردم پای کار باشند.»


وی افزود: «نکته بعد که مقام معظم رهبری فرمودند، بحث ناامید نشدن است؛ چرا که همه تلاش دشمن این است که ملت ما را ناامید کند. شعار ما می‌توانیم را باید پررنگ کنیم و همیشه به آینده امیدوار باشیم. نباید تسلیم ضعف‌ها شویم. البته مشکلاتی هم داریم و دولت آیت‌ا... رئیسی با مشکلات فراوانی روبرو است. دشمن در جنگ ترکیبی شکست خورد و حالا رونق بیشتری به جنگ اقتصادی داده است. البته دولت تدبیر خوبی اندیشیده که امیدواریم جواب دهد؛ این که با بانک‌های روسی قرارداد بسته و تصمیم به حذف دلار بین ایران و چین گرفته است. به هر حال ما در جنگیم و باید برای همه مسائل آماده باشیم؛ اما هیچ گاه نباید مأیوس شویم.»

حضور مردم حجت را بر همه مسئولان تمام کرد


خطیب جمعه نی‌ریز با تبریک روز پاسدار و جانباز گفت: «پیامبر اکرم (ص) درباره امام حسین (ع) می‌فرماید: حسین (ع) چراغ راه هدایت و کشتی نجات است که هر کس بر آن کشتی سوار شود، نجات پیدا می‌کند. اگر بخواهیم راه را پیدا کنیم و به مقصد برسیم، او چراغ راه است. همچنین صحیفه سجادیه مملو از معارف است. نهاد‌های فرهنگی باید از این کتاب و نهج‌البلاغه مسابقات برگزار کنند و تلاش بیشتری برای توجه به آن بشود. سه قطره است که اسلام را حفظ کرده است؛ یکی قطره خون، یکی قطره اشک و یکی قطره جوهر. امروز هم همین وضعیت برای بقای اسلام لازم است.»


وی در پایان خواستار کمک به بازسازی عتبات عالیات شد و از همه خواست که در این کار خیر مشارکت کنند.ئولان باید برای حل مشکلات مردم پای کار باشند.»


وی افزود: «نکته بعد که مقام معظم رهبری فرمودند، بحث ناامید نشدن است؛ چرا که همه تلاش دشمن این است که ملت ما را ناامید کند. شعار ما می‌توانیم را باید پررنگ کنیم و همیشه به آینده امیدوار باشیم. نباید تسلیم ضعفها شویم. البته مشکلاتی هم داریم و دولت آیت‌ا... رئیسی با مشکلات فراوانی روبرو است. دشمن در جنگ ترکیبی شکست خورد و حالا رونق بیشتری به جنگ اقتصادی داده است. البته دولت تدبیر خوبی اندیشیده که امیدواریم جواب دهد؛ این که با بانکهای روسی قرارداد بسته‌ و تصمیم به حذف دلار بین ایران و چین گرفته است. به هر حال ما در جنگیم و باید برای همه مسائل آماده باشیم؛ اما هیچ گاه نباید مأیوس شویم.»


خطیب جمعه نی‌ریز با تبریک روز پاسدار و جانباز گفت: «پیامبر اکرم(ص) درباره امام حسین(ع) می‌فرماید: حسین(ع) چراغ راه هدایت و کشتی نجات است که هر کس بر آن کشتی سوار شود، نجات پیدا می‌کند. اگر بخواهیم راه را پیدا کنیم و به مقصد برسیم، او چراغ راه است. همچنین صحیفه سجادیه مملو از معارف است. نهادهای فرهنگی باید از این کتاب و نهج‌البلاغه مسابقات برگزار کنند و تلاش بیشتری برای توجه به آن بشود. سه قطره است که اسلام را حفظ کرده است؛ یکی قطره خون، یکی قطره اشک و یکی قطره جوهر. امروز هم همین وضعیت برای بقای اسلام لازم است.»


وی در پایان خواستار کمک به بازسازی عتبات عالیات شد و از همه خواست که در این کار خیر مشارکت کنند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها