تعداد بازدید: ۹۰
کد خبر: ۱۵۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۹ - 2023 12 February


کارت‌های سوخت بدون تراکنش غیرفعال می‌شوند.

امیرزاده رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه نی‌ریز با اعلام اینکه استفاده از کارت شخصی می‌بایست در اولویت مالکین خودروها قرار گیرد، اعلام نمود: مالکین محترم می‌بایست در فرصت باقی مانده تا پایان سال اقدام لازم جهت دریافت و استفاده از کارت خودرو به عمل آورده تا در ایام تعطیلات نوروزی با مشکلی در تأمین به موقع سوخت خود مواجه نشوند.

این مقام مسئول اعلام نمود: کارت شخصی هر خودرو بنزین‌سوز این قابلیت را داشته که پس از اتمام سهمیه نرخ اول، امکان ادامه سوختگیری با نرخ دوم را داشته و عملاً وجود کارت جایگاه جز در موارد خاص غیرضروری می‌باشد.

وی هدف اصلی شرکت نفت را توزیع مطلوب با کمترین تأخیر در جایگاه‌ها اعلام و ابراز نمود با توجه به افزایش سفرها در تعطیلات نوروزی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی آمادگی کامل جهت تأمین بنزین جایگاه‌ها را داشته ولی احتمال معیوب شدن کارت جایگاه‌ها به علت افزایش استفاده و مستهلک نمودن کارت و تجهیزات سامانه و اختلال کوتاه در خدمت رسانی مستمر اجتناب ناپذیر است، لذا به همراه داشتن کارت شخصی و استفاده از آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد .

امیرزاده درپایان گفت: مالکان خودرو‌هایی که به هر دلیل کارت سوخت ندارند هر چه سریع‌تر برای ثبت درخواست المثنی به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند. 

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها