تعداد بازدید: ۶۴۰
کد خبر: ۱۴۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱ - 2022 25 October
توسط فرماندار:
فرصت یک ماهه برای بررسی اعتراضات آزمون استخدامی
author
به گزارش: سایت خبری تحلیلی هورگان

کمیته‌ای متشکل از نمایندگان فرمانداری، دانشگاه شیراز، فولاد غدیر، و اداره کار، اعتراضات را بررسی می‌کنند و تا ۱۰ آذر نتیجه اعلام می‌شود.

فرماندار نی‌ریز در گفتگو با نی‌ریزان فارس در خصوص آنچه که در جلسه شنبه ۳۰ مهرماه فرمانداری در خصوص اعتراض به نتایج فولاد برگزار شد گفت: در آن جلسه مدیرعامل فولاد غدیر عنوان کرد که ۵ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده بودند که از این تعداد ۱۷۰۰ نفر در مرحله کتبی پذیرفته شدند.
بر پایه شرایطی که در دفترچه گنجانده شده بود پذیرفته شدگان با احتساب  ۴۰ درصد امتیاز آزمون کتبی و ۶۰ درصد مصاحبه معرفی شده‌اند. همچنین با لحاظ سایر امتیاز‌ها مثل افراد بومی با کد ملی ۲۵۵ و همچنین سابقه اشتغال، ایثارگری و خانواده شهدا که در دفترچه گنجانده شده بود، لیست نهایی معرفی شده است.

مختار یوسفی ادامه داد: دانشگاه شیراز که مسئولیت گزینش این افراد را بر عهده داشت ۳۸۲ نفر را حائز رتبه قبولی موقت دانسته است. قبولی موقت به  ا ین دلیل است که افراد پذیرفته شده باید استعلام از نهاد‌های امنیتی را پشت‌سر بگذارند و تأییدیه‌های لازم را بگیرند.

فرماندار در پاسخ به این سؤال که افراد پذیرفته شده از چه شهر‌هایی هستند گفت: ۲۰۱ نفر از شهر و بخش مرکزی نی‌ریز، ۷۳ نفر از بخش قطرویه، ۵۲ نفر از بخش پشتکوه، ۳۲ نفر از شهرستان بختگان و ۲۴ نفر غیربومی هستند.

وی در رابطه با معترضان نتایج گفت: در ابتدا باید بگویم که معترضان می‌توانند کارنامه خود را از دانشگاه شیراز طلب کنند. قرار است برای هر ۱۷۰۰ نفر شرکت کننده در این آزمون این کارنامه صادر شود، چون با این کار افراد عملکرد خود را می‌بینند. اگر باز هم اعتراضی نسبت به نمرات خود دارند فرمی را که اداره کار تنظیم کرده پر می‌کنند و به کارگروهی که برای این مسئله تشکیل شده تحویل می‌دهند. قرار است از دهم آبان‌ماه به مدت یک ماه تمامی اعتراضات یک به یک مورد بررسی قرار گیرد و در ۱۰ آذر نتایج این بررسی‌ها به مردم اعلام شود.

فرماندار نی‌ریز با بیان اینکه خوشبختانه اعتراضات نسبت به این مسئله جمع شده و کارخانه به روال عادی خود بازگشته گفت: به مردم قول می‌دهم که مدافع آن‌ها باشم و تا آخرین لحظه اعتراضات را بررسی و نتیجه را اعلام کنیم.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۳
0
0
سلام
پس نیروها چه زمانی دعوت بکار می شوند با این اوضاع که میشه دی ماه
شهروند
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۷
0
0
کاش مدیر عامل محترم فولاد اسامی افراد جذب شده بدون آزمون ومصاحبه راهم اعلام میکرد
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها