تعداد بازدید: ۵۱۷
کد خبر: ۱۴۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹ - 2022 05 October
معاون توسعه منابع انسانی:
نتایج نهایی آزمون استخدامی مجتمع فولاد غدیر، تا هفته آینده در سایت دانشگاه شیراز اعلام می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، فرج‌الله نگهداری معاون توسعه منابع انسانی این مجتمع ضمن اعلام این خبر گفت: مرحله نخست آزمون استخدامی شرکت، در تاریخ‌های 14 تا 16 اسفند سال 1400 در دانشگاه شیراز برگزار شد.

این در حالی‌ است که امکان برگزاری این آزمون توسط خود مجتمع و یا دانشگاه نی‌ریز فراهم بود اما طبق دستور مدیرعامل مجتمع، مقرر شد مرحله کتبی، توسط معتبرترین مرجع علمی استان، یعنی دانشگاه شیراز، برگزار شود. 

در نتیجه آزمون استخدامی در 64 گروه شغلی و با حضور 5 هزار نفر شرکت‌کننده توسط این دانشگاه و با نظارت دقیق کارشناسان مجتمع برگزار شد.

وی در خصوص نحوه طرح سؤالات افزود: سؤالات در دو بخش عمومی و تخصصی، توسط جمعی از استادان دانشگاه‌های شیراز، تهران و امیرکبیر و همچنین متخصصان صنعت فولاد طرح‌ریزی شد. 

در نهایت و پس از اعلام نتایج این مرحله از طریق سایت دانشگاه شیراز، به میزان 3 برابر ظرفیت یعنی در حدود 1 هزار و 700 نفر به مرحله دوم و مصاحبه شفاهی دعوت شدند که در تاریخ‌ 18 تا 27 خرداد سال جاری در محل دانشگاه آزاد نی‎ریز برگزار شد.

وی دلیل انتخاب دانشگاه نی‌ریز را به‌ عنوان محل مصاحبه، آسودگی حال شرکت‌کنندگان و نزدیکی به محل زندگی آن‌ها عنوان کرد و افزود: در این مرحله ارزیابی توسط 50 استاد، 10 روانشناس و جمعی از متخصصان مجتمع انجام شد. 

در این مرحله علاوه بر ارزیابی علمی و فنی، اگر فردی بر اساس راستی‌آزمایی دانشگاه، حائز شرایط اولیه نبود، به‌طور کامل حذف شد. 

اما در صورتی که مدارک اعلامی برای استفاده از انواع سهمیه مورد قبول قرار نگرفته‌ بود، تنها ضریب امتیاز آن حذف و فرد با در نظر گرفتن سایر نمرات و امتیازهای کسب‌شده، مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: سرانجام و پس از پیگیری‌های مستمر، اسامی 455 نفر از برگزیدگان آزمون، تا هفته آینده از طریق سایت دانشگاه شیراز اعلام خواهد شد. البته باید به این نکته توجه کرد که پس از اعلام اسامی، گزینش دیگری توسط مراجع ذیربط نظارتی صورت می‌پذیرد و اسامی نهایی تا 3 هفته پس از آن، اعلام خواهد شد.

نگهداری تصریح کرد: دانشگاه شیراز موظف است در صورت اعتراض هر یک از داوطلبان، کارنامه و ریز امتیازات کسب‌ شده را به رؤیت داوطلبان برساند. 

علاوه بر این برای نظارت دقیق، تمام مراحل مصاحبه شفاهی به‌‌صورت صوتی و تصویری مستند شده و امکان بازبینی آن وجود دارد.

وی تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان نهایی، موظف به گذراندن دو دوره آموزشی تئوری و عملی با توجه به گروه‌های شغلی، به مدت 4 تا 6 ماه هستند. 

افراد پس از قبولی در ارزیابی‌ این دوره‌ها، در بخش‌های مختلف اداری و کارخانه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.  

 

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
امین
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۲۲
0
0
اینم از سخنان معاون
دریغ از یه ذره احساس مسئولیت این مدیران مجتمع
داره به سال نزدیک میشه
وعده هاشون تموم نشد
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها