تعداد بازدید: ۱۹۲
کد خبر: ۱۴۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷ - 2022 09 September
تأکید مدیرعامل بر ساماندهی و سرعت بخشی پروژه‌ها
روابط عمومی: مجتمع فولاد غدیر نی ریز

شورای معاونین شرکت مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز روز جمعه ۱۸ شهریورماه با حضور تمامی معاونان و مدیران مستقل به ریاست مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز، در این جلسه دکتر محسن مصطفی‌پور،مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز با اشاره به اینکه در یکسال اخیر برنامه‌ها و اقدامات مهمی در این مجتمع به انجام رسیده است و همه دستاوردها با همکاری، تلاش شبانه‌روزی و با اسم رمز همدلی بوده، گفت: ما نیاز داریم همچنان سرعت پیشرفت طرح‌های مختلف مجتمع را حفظ کنیم تا هر چه زودتر به تعهدات خود در برابر سهامداران و مردم جامه عمل بپوشانیم. 

دکتر مصطفی‌پور در این جلسه افزود: باید همه واحدهای مجتمع نسبت به ترمیم و بازنگری برنامه‌ها، برای افزایش کارآیی و کیفیت، اقدام کنند و براساس زمان‌بندی اعلامی، فرآیند پیشرفت طرح‌های مختلف فولادسازی، گندله سازی، فاضلاب صنعتی، معادن و مجتمع فرهنگی- ورزشی و سایر پروژه ها را تسریع بخشند.

وی تأکید کرد: در این مسیر، هیچ عذر و بهانه‌‌ای برای عدم اجرا و تأخیر در رسیدن به برنامه زمان‌بندی پذیرفته نیست بنابراین در اسرع وقت لازم است نسبت به ساماندهی و طراحی برنامه‌های لازم برای حفظ رشد و دستاوردهای شرکت در سطوح مختلف اقدام لازم صورت گیرد.

 دکتر مصطفی‌پور گفت: در این مسیر اگر کسی نتواند با تمام توان، تمرکز، از خودگذشتگی و کوشش خود را با برنامه‌های شرکت و سرعت اجرایی هماهنگ کند قطعاً باید جای خود را به افراد دیگر بسپارد. 

برگزاری منظم جلسات حتی در ایام تعطیل نشان از آن دارد که کار در شرکت فولاد غدیر نی‌ریز بدون لحظه‌ای توقف و درنگ در حال انجام است و باید بصورت تمام وقت مسائل و فعالیت‌ها از سوی مدیران تا حصول نتیجه، پیگیری شود.

بر پایه این گزارش، در ادامه این جلسه، تمامی معاونان و مدیران مستقل به ارائه گزارش فعالیت‌های خود پرداختند و بر روی مباحث مطرح شده تصمیماتی اتخاذ شد.

کارخانه‌ای که تعطیلی ندارد

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها